کامپیوتر :: خدمات شبکه

تجهیزات فیبرنوری

تجهیزات فیبرنوری
فائزه اهنی ها
22894600
تهران
‪چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹‬
300 بار

** فروش انواع پچ پنل های فیبرنوری 12،24،48،96،144 پورت فیبرنوری با فریم ادابتور های SC / LC / FC در سایز های 1U.2U.3U
** فروش انواع پیگتیل های فیبرنوری سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode) با کانکتور های SC / LC/ ST /FC / Din. MTRJ/ E2000 و در سایز های مختلف 1m. 2m,3m. 5m 10m, 15m , ....
** فروش انواع ادابتور های فیبرنوری SC / LC / FC / ST / DIN در انواع سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode) به صورت Simplex & Duplex
**فروش انواع پچ کورد های فیبرنوری سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode ) با کانکتور های SC-LC / SC-SC / LC-LC / FC-SC / ST-ST / DIN- DIN / FC-LC / ST-SC / ST-LC / FC-FC/MTRj-MTRj
**فروش انواع یراق الات فیبرنوری هوایی Tension Set, Suspension Set, جهت دکل های گرد و هشت ضلعی با ابعاد قطر های مختلف از 8 سانت تا 40 سانت

مشخصات آگهی

نام
فائزه اهنی ها
ایمیل
تلفن
22894600
انقضا
‪جمعه، ۳۰ آبان ۱۳۹۹‬
موقعیت
تهران
آدرس
خیابان شریعتی-روبروی متروی شریعتی - برج مینا-طبقه 3-واحد 7

عبارات کلیدی

فیبرنوری | تجهیرات فیبرنوری | پیگتیل فیبرنوری | پچ کورد فیبرنوری | پچ پنل فیبرنوری | ادابتور فیبرنوری | سینگل مود | مالتی مود | Single mode | Multi mode | یراق فیبرنوری | فیبر نوری | فیبرنوری هوایی | sc | lc |

تازه‌های کامپیوتر :: خدمات شبکه ( صفحه 1 از 58 )

امروز: ‪۱۶:۴۶‬

نوین ارتباطات آریا (فروش و تامین تجهیزات اکتیو و پسیو)

شرکت نوین ارتباطات آریا با هدف ارائه خدمات و تجهیزات نوین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات آمادگی خود را جهت مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های شبکه، ...


نوین ارتباطات آریا، تهران، تلفن: 88898773☎️888987
امروز: ‪۱۵:۰۶‬

فروش دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه

این فروشگاه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظتی ، دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه برندهای (Hikvision .HiLOOK.dahua) فعالیت دارد .
1. ...


1
حمید گودرزی (برق نکا)، تهران، تلفن: 021.33903712
امروز: ‪۱۴:۴۷‬

فون سیستم

نصب و راه اندازی تجهیزات پسیو و اکتیو شامل :
سوییچ سیسکو ، کابل fibr ، پچ پنل فیبر ، پچ کورد فیبر ، SFP ماژول ، فیبر ، پیکتل ...


مهرداد دهقانی، تهران، تلفن:
امروز: ‪۱۳:۵۶‬

فروش مودم هواوی ١٨٣٣

شرکت نوین ارتباطات فراز
نماینده فروش مودم های مخابراتی ...


نوین ارتباط، تهران، تلفن: 88995715
امروز: ‪۱۳:۵۵‬

فروش مودم مخابراتی تلبس tellabs

شرکت نوین ارتباطات فراز
ارایه دهنده کلیه تجهیزات مخابراتی ...


نوین ارتباط، تهران، تلفن: 87700730
امروز: ‪۱۳:۵۵‬

فروش محصولات سیسکو

شرکت نوین ارتباطات فراز
واردات کلیه تجهیزات سیسکو ...


نوین ارتباطات فراز، تهران، تلفن: 87700730
امروز: ‪۱۳:۳۹‬

تخصصی ترین تعمیرات تخصصصی تجهیزات شبکه

شرکت (SPJ ) با بهره گیری از تیم مجرب فنی تعمیرات تخصصی در کمترین زمان ممکن و با مجهز ترین تجهیزات تست مدارهای پاور و مین بورد و با ارائه مناسب ترین ...


Spj، تهران، تلفن: 88459723
امروز: ‪۱۳:۳۹‬

تعمیرات تخصصی سرورهای اچ پی و سیسکو

تعمیر سرور HP - اچ پی و سوییچ سیسکو - cisco
stars ...


SPj، تهران، تلفن: 021-88459723
امروز: ‪۱۳:۳۹‬

تعمیرات تخصصی Cisco & HP با گارانتی SPj

شرکت (SPj) در زمینه تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه و طراحی و پیاده سازی بسترهای ارتباطی ، نامی آشنا و معتبر و با سابقه در این عرصه می باشد که لیست ...


شرکت SPj، تهران، تلفن: 021-88459723
امروز: ‪۱۳:۳۹‬

تعمیرات تخصصی سیسکو با پیشرفته ترین تجهیزات

شرکتspj با بهره گیری از بروز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و بهره گیری از کادر فنی مجرب با اطلاعات بروز در زمینه تجهیزات شبکه با بیش از 15 سال ...


m.yavari، تهران، تلفن: 88459925
امروز: ‪۱۳:۳۹‬

تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه

شرکت spj با بیش از 15 سال سابقه کاری با کادر مجرب فنی در خدمت شما همراهان می باشد ، فعالیت این شرکت در زمینه تعمیرات حرفه ای تجهیزات سیسکو و اچ پی ...


m.yavari، تهران، تلفن:
امروز: ‪۱۳:۳۵‬

تلفن های سری 7900 سیسکو cisco voip

cp ...


پردیس شبکه پارسیان، تهران، تلفن: 02166583745
امروز: ‪۱۳:۳۵‬

سوییچ شبکه لایه دو ٢٩٦٠ سیسکو cisco

فروش سوییچ های سیسکو
ریفر و نیو اورجینال موجود ...


پردیس شبکه پارسیان، تهران، تلفن: 02166583745
امروز: ‪۱۳:۳۵‬

سوییچ های POE سیسکو CISCO

فروش سوییچ های سیسکو
ریفر و نیو اورجینال موجود ...


پردیس شبکه پارسیان، تهران، تلفن: 02166583745
امروز: ‪۱۲:۲۲‬

رادیو وایرلس SXTsq Lite5 میکروتیک

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده رادیو وایرلس SXTsq Lite5 میکروتیک (Mikrotik) است.
رادیو وایرلس SXTsq Lite5 دارای گارانتی می باشد. قیمت ...


شبکه دیده بان، تهران، تلفن: 02191002120
امروز: ‪۱۲:۲۱‬

رادیو وایرلس SXTsq 5 ac میکروتیک

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده رادیو وایرلس SXTsq 5 ac میکروتیک (Mikrotik) است.
رادیو وایرلس SXTsq 5 ac دارای گارانتی می باشد. قیمت رادیو ...


شبکه دیده بان، تهران، تلفن: 02191002120
امروز: ‪۱۲:۲۰‬

رادیو وایرلس SXTsq 5 High Power میکروتیک

شبکه دیده بان وارد کننده و ارائه کننده رادیو وایرلس SXTsq 5 High Power میکروتیک (Mikrotik) است.
رادیو وایرلس SXTsq 5 High Power دارای گارانتی می ...


شبکه دیده بان، تهران، تلفن: 02191002120
امروز: ‪۱۲:۰۲‬

فروش سویئچ سیسکو سری ٢٩٦٠

شرکت نوین ارتباطات فراز:
ارائه دهنده کلیه تجهیزات سیسکو اعم از فروش تجهیزات و نصب و راه اندازی با تیمی کاملا مجرب ...


5
نوین ارتباط، تهران، تلفن: ٨٨٩٩٥٦٩١
امروز: ‪۱۰:۵۲‬

فروش و تعمیر تجهیزات شبکه با گارانتی

شبکه دیده بان ارائه کننده انواع تجهیزات شبکه (معتبرترین برندهای جهانی Mikrotik , Ubiquiti , Cisco , tplink , ...) است. جهت انجام تعمیر تجهیزات شبکه ، ...


3
شبکه دیده بان، تهران، تلفن: 02191002120
امروز: ‪۱۰:۱۹‬

وارد کننده کابل ها فیبر نور ی

این شرکت وارد کننده کلیه کابل ها فیبر نور ی از 8 کور تا 24 کور میباشد. کابلهای indoor و Out door در برندهای مختلف . کابل های فیبر نوری nexans , ...


احسان اردلان، تهران، تلفن: 02166157043
امروز: ‪۱۰:۱۹‬

کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند Cat6 UTP با روکش PVC جعبه ۳۰۵ متری
دسته بندی کابل Cat6 UTP ...


احسان اردلان، تهران، تلفن: 02166157043
امروز: ‪۱۰:۱۹‬

کابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری با کیفیت و قیمت مناسب از 8 کور تا 48 کور مالتی مود و سینگل مود OM2 , OM3
با کلیه متعلقات پروژه فیبر pigtail , patch cord fiber ...


احسان اردلان، تهران، تلفن: 02166157043
امروز: ‪۱۰:۱۶‬

شرکت امین ارتباطات نماینده و مجری تجهیزات ویپ

شرکت امین ارتباطات نماینده رسمی برندهای Yealink و Sangoma در ایران و همچنین مجری پروژهای ویپ(سیتم های تلفنی تحت شبکه) نیز میباشد.
این مجموعه تضمین ...


Amin Ertebatat، تهران، تلفن: 021-91007345
امروز: ‪۱۰:۱۶‬

شرکت امین ارتباطات نماینده و مجری تجهیزات شبکه

شرکت امین ارتباطات عامل فروش برندهایCISCO و Legrand در ایران و همچنین مجری پروژهای شبکه اکتیو و پسیو نیز میباشد.
این مجموعه تضمین ارائه کالا با ...


Amin Ertebatat، تهران، تلفن: 021-91007345
امروز: ‪۱۰:۱۶‬

شرکت امین ارتباطات نماینده و مجری دوربین مداربسته IP

شرکت امین ارتباطات نماینده رسمی برندهای VIVOTEK و Hikvision در ایران و همچنین مجری پروژهای دوربین مداربسته تحت شبکه نیز میباشد.
این مجموعه تضمین ...


Amin Ertebatat، تهران، تلفن: 021-91007345
امروز: ‪۰۹:۵۳‬

طراحی و تولید انواع دکل های خود ایستا با قیمت مناسب

طراحی و تولید انواع دکل های خود ایستا با قیمت مناسب
تاورکو ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع سازه های فلزی و دکل های مخابراتی در ایران می ...


تاورکو، تهران، تلفن: 02188178360
امروز: ‪۰۹:۵۳‬

اجرای فونداسیون انواع دکل و پایه های فلزی قیمت

اجرای فونداسیون انواع دکل و پایه های فلزی با قیمت مناسب
• اجرای فونداسیون برای انواع دکل های خود ایستا – دکل های منوپل – دکل های مهاری و انواع پایه ...


تاورکو، تهران، تلفن: 02188178360
امروز: ‪۰۹:۵۳‬

طراحی و تولید دکل مهاری G65 و G80 با قیمت عالی

طراحی و تولید دکل مهاری G65 و G80 با قیمت عالی
تاورکو ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع سازه های فلزی و دکل های مخابراتی در ایران می باشد. ...


تاورکو، تهران، تلفن: 02188178360
امروز: ‪۰۹:۴۶‬

فروش دیسلم DSLAM و کارت دی اسلم ، METRO1000 , OSN500

فروش دیسلم DSLAM ، کارت دی اسلم ، شاسی دی سلم ، مترو1000 و OSN500
* با گارانتی طلائی 18 ماهه * دی اسلم هواوی دیسلم هواوی DSLAM فروش دی سلم ...


*شرکت هاناتل*، تهران، تلفن: 02158492000
امروز: ‪۰۹:۴۶‬

تعمیرات تجهیزات شبکه ، دیسلم ، وایرلس ، سوئیچ

تعمیر دیسلم dslam تعمیر dslam تعمیر زایکسل تعمیر نانو
تعمیر سیسکو تعمیر وایرلس تعمیر آنتن ...


*شرکت هاناتل*، تهران، تلفن: 02158492000

آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه

فروش سویئچ سیسکو سری ٢٩٦٠

5
نوین ارتباط
تلفن : ٨٨٩٩٥٦٩١

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

1
حمید گودرزی ( برق نکا )
تلفن : 021.33903712

آگهی‌های ویژه: کامپیوتر

نرم افزار آموزشگاه زبان

15
گروه تراشه نگار
تلفن : 021-26645762
خریدار کتاب دست دوم تاریخی،رمان،اشعار،درسی،و.... سعادت :09190329146خریدار کتاب و کاغذ باطله ،روزنامه باطله و خریدار کتاب چاپ سنگی و خریدار کتابخانه شخصی شما با

خریدار همه نوع کتاب دست دوم

6
سعادت
تلفن : 09027644743

نمایندگى مرکزی تعمیرات تفال

3
ابوالفضل رسولى
تلفن : ٤٤٢٤٤٢٧٣

خرید لپ تاپ دست دوم و کامپیوتر دست دوم در تهران

1
لپ تاپ دست دوم اطلاع گستر
تلفن : 09121011804
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات