صنعت :: نصب و تعمیر

کاهش مصرف انرژی استخر 09120708072

کاهش مصرف انرژی استخر 09120708072
سام شوفاژ :خدمات و لوازم استخر
88814472 09120708072
‪سه‌شنبه، ۹ خرداد ۱۴۰۲‬
2668 بار

کاهش مصرف انرژی در استخر 88814472
بازدید و کارشناسی رایگان و هوشمند سازی و نصب تجهیزات کاهش مصرف انرژی ( گاز - برق و آب ) و استهلاک سیستم تاسیسات - نصب تجهیزات کنترل اتوماتیک و دیجیتال دمای آب استخر و جکوزی و محوطه و کنترل آنلاین - فروش و نصب دستگاههای تشخیص دقیق و کنترل رطوبت با قابلیت کالیبره شدن و حذف خطا -نصب هواکش و اگزوز فن سوپر سایلنت و رطوبت گیر - فروش و نصب سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه و تاسیسات انواع ایرانی و خارجی و سفارشی - تعویض مشعلهای پرمصرف با انواع پر بازده و کم مصرف - نگهداری و راهبری و تعمیرات تجهیزات کاهش مصرف انرژی ...
---------------------------------------- ---------------------------------------- ------------------
ارائه کلیه خدمات مربوط به استخر و سونا و جکوزی و تاسیسات مرتبط
اسیدشویی و کاشیکاری و بندکشی استخر
تهیه و ارسال انواع مواد شیمیایی مورد مصرف در استخر و سونا و جکوزی :
کلر ژاپنی 70% (کلر در سطل 45 کیلویی و 40 کیلویی )
بسته کلر نایلونی ( پر شده از کلر ژاپنی )
انواع کلر پودری ژاپنی :
قرص کلر سایز بزرگ و کوچک و سایر فرآورده های مرتبط

انواع تجهیزات استخر و سونا وجکوزی موجود است.

انجام کلیه خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات استخر پذیرفته میشود- عقد قرارداد سرویس و نگهداری استخر در تهران و لواسان - جاروب و نظافت استخر و کنترل کیفیت آب استخر - کلر زنی - بکواش فیلتر - تنظیم ph آب استخر - تعمیر لوازم و تجهیزات استخر : تعمیر انواع پمپ استخری و جکوزی - تعمیر فیلتر تصفیه- تعمیر لوله کشی استخر و جکوزی - تعمیر هیتر و مشعل سونا- تعمیر دیگ و کوره سونا- تعمیر تابلو برق استخر- خدمات سالیانهو ماهیانه نگهداری- اسید شویی استخر و جکوزی و محوطه- فروش کلیه تجهیزات استخر - بازدید و مشاوره در تهران و لواسان رایگان


لازم است که بدانید :

هوشمند سازی استخر به کمک اینترنت اشیا

استخر هوشمند
همیشه بهبود کیفیت زندگی از مهمترین رسالت های هوشمندسازی خانه ها بوده است. در این میان مسائلی مانند هوشمند سازی آشپزخانه ، هوشمند سازی گلخانه و صد البته هوشمند سازی استخر های مطرح شده است. در این مطلب ما سعی می کنیم شما را با ساختمان و اجزای یک استخر هوشمند آشنا بسازیم.

در ابتدا لازم است توضیحاتی درباره اینترنت اشیا و بستری که جهت استفاده فراهم می کند داشته باشیم.
بیشتر بخوانید: اینترنت اشیا و مدیریت انرژی و زمان

هوشمند سازی استخر و امکانات آن
در زیر، با گجت هایی آشنا می شوید که یک استخر معمولی را تبدیل به یک استخر هوشمند می کنند.

سیستم کنترل از راه دور استخر
سیستم مدیریت از راه دور یک اپلیکیشن یا نرم افزار است که در گوشی تلفن همراه یا تبلت نصب می شود و شما می توانید با استفاده از آن، دستورات و تنظیمات لازم را وارد نمایید. این سیستم مانند مغز استخر عمل می کند و همه چیز از طریق آن کنترل می شود. تمامی دستگاه ها و تجهیزات استخر به سیستم مدیریت متصل هستند و با دستورات اجرایی که به سیستم داده می شود، تحت کنترل قرار می گیرند.

پاکسازی استخر هوشمند
سیستم پاکسازی خودکار استخر

تمیز کردن استخر برای صاحبین آن مثل کابوس است. اما به لطف سیستم پاکسازی خودکار استخر، این کار به راحتی و بدون هیچ زحمتی انجام می شود. در هوشمند سازی استخر ، آب به صورت ممتد و مفیدی در گردش است و همین باعث جلوگیری از تجمع مواد شیمیایی، میکروب یا جلبک ها و همچنین مصرف بهینه انرژی می شود. نازل های تعبیه شده در گوشه های استخر این تکنولوژی خودپاکسازی را میسر می کنند. این نازل ها آب استخر را به جهت های مختلف سوق می دهند و از این رو، کثیفی ها به سمت چاه فاضلاب روانه می شوند. پس از آنکه آب استخر کاملا تمیز شد، نازل ها به داخل دیواره ها رفته و مخفی خواهند شد.

سیستم کلرزنی هوشمند
این سیستم برای اطمینان از سطح مناسب کلر آب استخر استفاده می شود. سیستم کلرزنی هوشمند میزان کلر موجود در آب را سنجیده و در صورت نیاز، کلرزنی می کند. دیگر لازم نیست نگران این کارهای جزئی اما مهم باشید. به علاوه، شما امکان آن را خواهید داشت که وضعیت کلر موجود در آب را با استفاده از تلفن همراه خود مدیریت و کنترل کنید.

پمپ های هوشمند استخر

پمپ هوشمند برای استخرها یک الزام است زیرا در صورت عدم وجود آن، باید پول زیادی را برای قبوض برق پرداخت کرد؛ به طوری که استفاده از استخر برای خیلی از افراد به صرفه نخواهد بود. جالب است بدانید که استفاده از پمپ های هوشمند بیش از سایر تجهیزات هوشمند مثل سیستم تهویه هوا، موجب صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه های آن می شود. پمپ هوشمند استخر مدت زمان طولانی تری را کار می کند و در عین حال، برق کمتری را به مصرف می رساند.

نورپردازی و هوشمند سازی استخر
نورپردازی استخر معمولا سختی های خود را دارد و لامپ های تعبیه شده در استخر را فقط از ریموت های مخصوص می توان کنترل کرد. اما مجهز کردن استخر به سیستم روشنایی هوشمند شرایط را کاملا عوض می کند. در این صورت، می توان لامپ های LED را با استفاده از تلفن همراه و از راه دور روشن / خاموش و حتی میزان نور را کم یا زیاد کرد.

سیستم روشنایی استخر
تمیز کردن خودکار فیلترها

در شرایط عادی، تمیز کردن فیلترها به سوئیچ کردن دستی شیرها و سپس پمپ ها نیاز دارد. استخرهای هوشمند هفته ای یکبار و به طور خودکار فیلترها را تمیز می کنند. اگر نگران تمیز نشدن فیلترها باشید، با لمس یک دکمه در گوشی هوشمند خود می توانید بار دیگر آن ها را تمیز کنید.

سنسور تشخیص دهنده میزان آب لازم

سطح آب استخر ممکن است به دلایل مختلفی همچون موارد زیر کاهش پیدا کند.

تمیز کردن فیلترهای اصلی شن و آهک
شیرجه زدن در استخر
تبخیر
آب بازی در استخر
و غیره
با هوشمند سازی استخر خانه خود لازم نیست نگران سطح آب استخر و پر کردن آن باشید. پمپ های هوشمند به صورت خودکار کمبود آب را تشخیص داده و به اندازه ی نیاز، آب پمپاژ می کنند. فقط کافیست به سیستم مدیریت، میزان کافی آب استخر را بگویید تا هر روز سطح آب را به همان میزان برساند.

سرپوش استخر
سرپوش استخر

سرپوش یا کاور استخر هم می تواند یکی از اعضای خودکار آن باشد. سرپوش استخر هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ امنیتی اهمیت ویژه ای دارد. به طور مثال اگر بچه ها در محوطه ی نزدیک استخر در حال بازی هستند، با لمس یک دکمه در گوشی خود می توانید سرپوش را باز کنید تا از افتادن ناگهانی بچه ها در آب و اتفاقات ناگوار جلوگیری شود.

اینترنت اشیا چیست؟
اینترنت اشیاء (IoT) در معنای کلی، به اتصال هر گونه اشیاء (به جز وسایلی مثل کامپیوتر و گوشی هوشمند) به اینترنت گفته می شود. اتومبیل، وسایل آشپزخانه و حتی نمایشگر ضربان قلب هم می توانند به اینترنت اشیا متصل شوند. هر چه دامنه ی اینترنت اشیاء در چند سال آینده گسترده تر شود، وسایل و اشیاء بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

اما اگر بخواهیم بهتر بگوییم، IoT برای تعریف وسایلی که “باهم حرف می زنند” استفاده می شود. اینترنت اشیا برای وسایل متصل به آن شبکه ای ایجاد می کند تا از آن طریق، با یکدیگر ارتباط داشته و کارها را در هماهنگی با یکدیگر انجام دهند. از یک سنسور ساده تا گوشی هوشمند می توانند به یکدیگر متصل و مرتبط باشند.

اینترنت اشیا در خانه هوشمند نقشی کلیدی ایفا می کند و اساس هوشمند سازی استخر و خانه و سایر محیط هاست.

اینترنت اشیا و هوشمند سازی استخر
همانطور که در بالا گفته شد، اینترنت اشیا امکان ارتباط میان این گجت ها را فراهم می کند. سنسورهای تعبیه شده در تجهیزات هوشمند، اطلاعات را از محیط جمع آوری نموده و به کمک IoT با یکدیگر به اشتراک می گذراند. به طور مثال، سنسورها تشخیص می دهند که آب کافی در استخر وجود ندارد و این مسئله را به پمپ ها اطلاع می دهند. سپس، پمپ های هوشمند به حدی که شما از قبل تعیین کرده اید، آب را به داخل استخر پمپاژ می کنند. از طرفی ترموستات هوشمند دمای بالای آن روز را از طریق اینترنت اشیا با سرپوش درمیان می گذارد تا باز شده و از تبخیر آب جلوگیری کند. به علاوه، سنسورها می توانند میزان کلر و pH آب را تشخیص داده و نازل ها را وادار به کلرزنی یا اصلاح میزان pH آب کنند.

سخن پایانی
امیدواریم شما را با مفاهیم استخر هوشمند و نحوه هوشمند سازی استخر آشنا ساخته باشیم. اکثر لوازم لازم جهت این کار در داخل ایران و توسط گروه اویو ساخته و تهیه می شود و از لحاظ مالی بسیار به صرفه می باشد.
پودر کلر به عنوان یک ماده شیمیایی ضد عفونی کننده و گند زدا مصارف متعددی دارد . پودر کلر یا پرکلرین در ایران نیز تولید میشود ولی کیفیت انواع ایرانی در حد 60 الی 62 درصد است. پودر کلر
یا هیپوکلریت کلسیم هندی و کلر ژاپنی و کلر چینی و کلر آلمانی و کلر آمریکایی نیز وارد میشود.
به دلیل گاز خطرناک کلر باید در موقع باز کردن درب بشکه یا سطل کلر از ماسک مناسب استفاده شود . این گاز برای ریه انسان بسیار خطرناک است و حتی مرگ آفرین است. بهترین نوع کلر از انواع وارداتی است که ته نشینی نداشته و رنگ آب را شفاف نموده و مناسب استخر و آب آشامیدنی است.هر گرم هیپوکلریت کلسیم 60% الی 70 % به ترتیب 0.294 و 0.345 گرم کلر فعال دارد . هنگامی که از هیپوکلریت کلسیم استفاده میشود 10% هدر رفت کلر در هنگام محلول سازی لحاظ شود.
مشکلات مرتبط با کیفیت هوا در استخر ها معمولا به واسطه واکنش گاز کلر با آلاینده های بیولوژیکی موجود در استخر به ویژه آمونیاک ایجاد میشود. آمونیاک در واقع محصول جانبی تجزیه
ادرار و عرق خارج شده از بدن افراد است و کلر با ضایعات یاد شده واکنش داده و ماده ای به نام
کلر امین ( مونو کلرآمین - دی کلرآمین و نیتروژن تری کلرآمین ) تولید میشود که به طور متداول در رده ترکیبات کلر دار طبقه بندی می شود. بنا بر این اضافه شدن این ترکیبات به آب استخر موجب افزایش آلودگی کلی آن میگردد در نتیجه مرغوبیت کلر مصرفی و نحوه استفاده مطلوب از کلر
در کیفیت آب و هوای استخر و سلامتی شناگر بسیار مهم است.
شاید برای بسیاری از افراد جای تعجب داشته باشد که بوی تند کلر که اغلب در استخرهای سرپوشیده به مشام میرسد در واقع بوی کلر آزاد موجود در آب نیست بلکه این بو ناشی از ترکیب شدن کلر آزاد با سایر مواد موجود در آب و کاهش درصد کلر آزاد ایجاد میشود و کاهش کلر آزاد موجود در آب بستر مناسبی را برای رشد باکتری ها و قارچ ها در آب استخر فراهم می آورد. بنا براین با تنظیم غلظت مناسب کلر و تنظیم PH آب بوی تعفن نیز از بین خواهد رفت. ترکیباتی
مانند کلرآمین تمایل بسیاری به سمت مولکول های آب دارند و با تبخیر آب استخر به هوا وارد میشوند . به همین دلیل است که تقطیر بخار آب استخرها بسیار خورنده است. تجربه نشان داده که بالا بودن غلظت ذرات جامد حل شده در آب مستقیما بر میزان ترکیبات کلر دار متصاعد شده از آن تاثیر میگذارد .

کلیه مواد شیمیایی مورد مصرف در استخر و تاسیسات از قبیل موارد ذیل قابل ارائه میباشد.
زاج ( سولفات آمونیوم )
اسید دی اس کلر ( اسید شتشوی بدنه استخر )
اسید دی اس کلر دارای اینهیبیتور ( اسید شویی کوئل و مبدل آبگرم و استخر )
گاردکس
تانکر آب 10 تن و 20 تن جهت پرکردن استخر و جکوزی ( آب با کیفیت حتی قابل شرب در حضور شما )
کلر مایع - کلر گرانول - شناور کلر - گاز کلر ( سیلندر کلر )
کلیه تجهیزات کنترل اتوماتیک پارامترهای آب : اعم از کلر زن پودری - کلر زن گازی - کلریناتور استخر ( مولد کلر )- ازن ژنراتور استخر ( مولد ازن )-دستگاه تست کلر آب استخر- دستگاه تست ph آب استخر- دستگاه کنترل کننده ph آب استخر و جکوزی- گرانول کربن اکتیو ( فعال )- شن سیلیس - خاک دیاتومه ( خاک تصفیه فیلتر استخر )

مشاوره و بازدید رایگان - ارسال به تمام نقاط تهران و ایران


قیمت: مناسب

مشخصات آگهی

نام
سام شوفاژ :خدمات و لوازم استخر
ایمیل
تلفن
88814472 09120708072
موقعیت
تهران
آدرس
تهران - لواسان

عبارات کلیدی

کاهش مصرف گاز در استخر | کم کردن مصرف گاز استخر | لوازم کاهش مصرف انرژی در استخر | مشعل گازی کم مصرف | سیستم های هوشمند کاهش مصرف در استخر | هوشمند سازی استخر | اتومات کردن استخر | کنترل آنلاین دمای استخر | دستگاه کاهش مصرف انرژی | رفع رطوبت استخر | کنترل دمای آب استخر |

لیست کلر :: نصب و تعمیر، به ترتیب توان و زمان

‪۲‬ روز پیش

تعمیرونگهداری وراه اندازی،استخر،جکوزی ،موتورخانه

رنجبر، تهران ، تلفن: 09127997304

تعمیر و نگهداری،موتورخانه وتصفیه خانه استخروجکوزی تست کلر وph آب ونگهداری آب استخر

‪۴‬ روز پیش

فروش تجهیزات استخر سونا وجکوزی

تام صنعت، تهران ، تلفن: 77976527

کلر ،استخر، فیلتر ،سیلیس، بک واش، توپ های جدا کننده، رزین ، جکوزی ، پمپ تصفیه ، پمپ جت ، مبدل آبگرم، هیتر سونا خشک ، دیگ بخار ، سونا ، قطره تست کلر ، زاج ، کات کبود ، سولفات مس ، سولفات آلمینیوم ، کربن اکتیو ، پله ، نردبان ،

‪۵‬ روز پیش

کاهش مصرف انرژی استخر 09120708072

سام شوفاژ :خدمات و لوازم استخر، تهران ، تلفن: 88814472

کلر ژاپنی 70% (کلر در سطل 45 کیلویی و 40 کیلویی ) بسته کلر نایلونی ( پر شده از کلر ژاپنی )

دیروز: ‪۰۹:۰۸‬

تعمیر برد الکترونیک

mohammadamin javadi، تهران ، تلفن: 09124597217

با سابقه ۱۵ ساله در زمینه طراحی و مهندسی معکوس و تعمیر بردهای الکترونیک و الکترونیک صنعتی، پزشکی و نظامی مفتخر است تا خدمات تجهیزات ذیل را به هموطنان عزیز ارائه نماید: دستگاه چاپ / گلدوزی / فرش بافی / بستنی ساز / پلاتر و پرینتر / کنترلر های هوشمند دما و رطوبت / کنترل کننده های کلر آب / اینورتر و درایور / پاور سویچینگ/ دستگاه جوش / ماینر و هش برد

کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه توان یک: ۲۰۰ هزار تومان
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان: ۲۰۰ هزار تومان


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات