فیبر نوری نگزنس، در خدمات شبکه

لیست فیبر نوری نگزنس :: خدمات شبکه، به ترتیب توان و زمان

5

فروش کابل فیبر نوری کابل شبکه نگزنس کابل نگزنس

از عمده فروش رک شرکت ICN خریداری نمایند . همچنین شرکت ICN با فروش کابل نگزنس و با توجه به اینکه نماینده نگزنس و تنها وارد کننده نگزنس می باشد ، کابل شبکه نگزنس را با قیمت رقابتی در اختیار همکاران قرار می دهد .


شرکت ICN، تهران، تلفن: 021-88958489
1

فیبر نوری - تجهیزات شبکه( پسیو و اکتیو

تجهیزات فیبر نوری : فیبر نوری شهید قندی


صیادی، تهران، تلفن: 22890176
‪۲‬ روز پیش

وارد کننده کابل نگزنس با کیفیت اورجینال و گارانتی فلوک

ارتباطات شبکه پودسان وارد کننده کلیه تجهیزات نگزنس با کیفیت اورجینال و گارانتی تست فلوک فروش تجهیزات نگزنس با گارانتی و قیمت مناسب


پودسان، تهران، تلفن: 02166932848
دیروز: ‪۱۲:۲۷‬

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, تجهیزات فیبر نوری:


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
‪۶‬ روز پیش

تجهیزات شبکه Nexans

نگزنس یکی از معتبرترین برندهای فرانسوی موجود در بازار شبکه است که شامل کلیه تجهیزات پسیو شبکه می باشد. کشور عرضه دارد. برخی از محصولات نگزنس برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به صورت طبقه بندی اعلام می گردد .


دلتابان، تهران، تلفن: 889934247
‪۵‬ روز پیش

کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، مهار دار کابل فیبر نوری


اکسین تلکام، تهران، تلفن: 021-88851270
هفته پیش

کابل شبکه فیبر نوری و مسی بلدن و نگزنس

تخصص و توانایی شرکت IBC به همراه بهترین کیفیت و باشتوانه مهندسی مجرب این افتخار را به ما داده است تا در زمینه فروش کابل و تجهیزات فیبر نوری در سراسر ایران در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم. IBC ارائه دهنده انواع کابل فیبر نوری به شرح زیر :


شرکت IBC، تهران، تلفن: 88929863
هفته پیش

کابل فیبر نوری

کابل فیبر نوری با کیفیت و قیمت مناسب از 8 کور تا 48 کور مالتی مود و سینگل مود OM2 , OM3 با کلیه متعلقات پروژه فیبر


احسان اردلان، تهران، تلفن: 02166157043
هفته پیش

آلما ارائه کننده تجهیزات نماینده لگراند

کابل ، رک دیواری ، رک ایستاده ، فیبر نوری ، فیوژن ، کابل فیبر نوری ، پچ پنل فیبر نوری ، داکت ، انواع ترانکینگ ، 2- مجموعه تجهیزات کابل های مسی و فیبر شبکه از لگراند (Legrand) فرانسه و نگزانس (Nexans) شامل انواع کابل های شبکه لگراند


آلما شبکه، تهران، تلفن: 66419334
هفته پیش

فروش کابل شبکه. فیبر نوری ، برق مخابراتی

- کابل فیبر نوری SM,MM,NZ تحویل فوری تجهیزات فیبر نوری :


نیو نت، تهران، تلفن: 021-33989962
‪۷‬ ماه پیش

شبکه ،پچ کورد ،رک ،سیسکو ،نگزنس ،فیبر نوری،لگراند

انواع کابل فیبر نوری single mode , multi mode انواع تستر های شبکه و تستر های فیبر نوری


یگانه شبکه خلیج فارس، تهران، تلفن: Tel:021
‪۱۲‬ ماه پیش

کابل فیبر نوری Fiber optic نگزنس Nexans

انواع فیبر نوری شامل مالتی مد و سینگل مد (SINGEL MODE , MULTI MODE) فیبرهای هوایی-خاکی ، فیبر با کاور فلزی (CORGATED STEEL ARMORD)


رایان پویش ماد، تهران، تلفن: 88312622
‪۱۲‬ ماه پیش

کابل شبکه نگزنس -کابل شبکه NEXANS - وارد کننده کابل - نمایند

نماینده فروش انواع کابل شبکه ، پچ کورد ، کیستون نگزنس ، فیبر نوری نگزنس Nexans فروش انواع پچ کورد نگزنس زیر قیمت بازار - Nexans Patch Cord


سینا کرمی، تهران، تلفن: 09122873109
‪۸‬ ماه پیش

فروش تجهیزات شبکه Nexans نگزنس و لگراند به شرط تست فلوک

فروش تجهیزات شبکه Nexans( نگزنس) و لگراند legrand مستقیم از وارد کننده ویژه همکاران نماینده فروش ویژه تجهیزات اصلی نگزنس شامل کابل شبکه و فیبر نوری


آزما شبکه ایرانیان ( ایران فلوک)، تهران، تلفن: 02188471837
‪۱۱‬ ماه پیش

فروش کابل های شبکه اورجینال و فیبر نوری و تجهیزات پسیو

فروش کابل های شبکه اورجینال و فیبر نوری و تجهیزات پسیو و رک ها کابل فیبر نوری NEXANS


s.a.moniri، تهران، تلفن: 88968053
‪۱۱‬ ماه پیش

تامین و واردکننده تجهیزات شبکه مسی ، فیبر نوری

تامین و واردکننده تجهیزات شبکه مسی ، فیبر نوری و دستگاه های فیوژن فویل آلومینیوم – آژند رایان – کابل کت 5 – کابل کت 6 – کابل کت 7 – کابل 4 زوجی – کابل لن – کاست فیبر نوری – کریمپ


آژند، تهران، تلفن: 021-88178371

آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه

سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور

20
شرکت پیشران صنعت ویرا
تلفن : 44045809
سوئیچ شبکه سیسکو cisco switch مدلWS-C2960G-48TC-L
سوئیچ شبکه سیسکو cisco switch مدل WS-C2960S-48TS-S
سوئیچ شبکه سیسکو cisco switch مدل WS-C3560G-24PS-S
سوئیچ

سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960 X 24 TS-L

2
شرکت شبکه هزاره عصر نوین
تلفن : 09122448742

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

1
حمید گودرزی ( برق نکا )
تلفن : 021.33903712

بازار شبکه ، ارائه برترین های تجهیزات شبکه

1
فروشگاه اینترنتی بازار شبکه
تلفن : 88803369
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات