کامپیوتر :: نرم افزار

لایسنس ویندوز سرور2016-مایکروسافت ویندوز سرور2016 اصل

لایسنس ویندوز سرور2016-مایکروسافت ویندوز سرور2016 اصل
IT Researches
02128422
‪پنجشنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۸‬
11 بار

ویندوز سرور 2016 یک سیستم عامل cloud-ready آماده است که از Workloads فعلی پشتیبانی می کند. این نسخه تکنولوژی نوآورانه ای را برای انتقال اطلاعات به Cloud در هنگام آماده سازی مشتری معرفی می کند. همچنین لایه های جدید و قدرتمند امنیتی را همراه با نوآوری الهام گرفته از مایکروسافت Azure برای برنامه ها و زیرساخت های کسب و کارهای قوی ارائه می دهد.
تقویت امنیت در سیستم عامل مشتریان می تواند به جلوگیری از حملات مخرب و شناسایی فعالیت های مشکوکی که در آن جریان دارد، کمک کند؛ حملات در سیستم عامل و Workloads آن ها. به ویژگی های امنیتی ساخته شده در ویندوز سرور 2016 به منظور کنترل دسترسی منحصر به فرد، حفاظت از ماشین های مجازی و سخت شدن پلت فرم در برابر تهدیدات جدید می توانید اعتماد کنید.
کارآمدی بیشتر به وسیله یک دیتا سنتر software-defined، مشتریان توسط نرم افزار می توانند انعطاف پذیری و کنترل را برای دیتا سنتر خود به ارمغان آورند در حالی که هزینه ها را از طریق پردازش، ذخیره سازی، و شبکه بندی مبتنی بر software-defined کاهش می دهند. مرکز داده می تواند با یک سیستم عامل اتوماتیک و انعطاف پذیر اجرا شود و مشتریان می توانند به بسیاری از ویژگی های Cloud-efficient که در پایگاه داده مایکروسافت Azure وجود دارد دسترسی پیدا کنند.
سرعت در نوآوری از طریق بارهای کاری اپلیکیشن های cloud-ready. مشتریان می توانند برنامه های موجود خود را با خاطرجمع در ویندوز سرور 2016 نصب و اجرا کنند تا آنها را به مدل های Cloud-Native جدید تبدیل کنند. به توسعه دهندگان در نوآوری و ایجاد برنامه های کاربردی در محل و Cloud با استفاده از آخرین تکنولوژی ها نظیر Container محیطی منطقی است که بر روی یک کامپیوتر ساخته می شود جایی که یک اپلیکیشن می تواند اجرا شود. Container و اپلیکیشن مهمان در آن از منابع سخت افزاری کامپیوتر میزبان منتزع می شوند Micro service تقسیم بندی اپلیکیشن به بخش ها یا سرویس هایی کوچک، سبک، مستقل و قابل مدیریت و Nano Server کمک می کند.
بررسی و مقایسه نسخه:
محصول ویندوز سرور 2016 بسیار ساده است، و همچنین برای مشتریان ساده خواهد بود که با توجه به نیازشان نسخه مورد نظر را انتخاب کنند. از میان سه نسخه اولیه ویندوز سرور، بر اساس اندازه سازمان و همچنین نیازهای مجازی سازی و دیتا سنتر، می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:
نسخه Datacenter ایده آل برای محیط های دیتا سنتر بسیار مجازی شده و software-defined است.
نسخه Standard ایده آل برای مشتریان با محیط های کم تراکم یا غیر مجازی است.
نسخه Essential برای کسب و کارهای کوچک با حداکثر 25 کاربر و 50 دستگاه مناسب است که سرورهایی با یک یا دو پردازنده را اجرا می کنند. Essential گزینه خوبی برای مشتریان است در حالی که نسخه Foundation، با ویندوز سرور 2016 در دسترس نیست.

بررسی و مقایسه ویژگی ها :
همانند نسخه های قبلی، نسخه های ویندوز سرور 2016 Standard و Datacenter شامل قابلیت های اصلی ویندوز سرور و ارائه حقوق مجازی سازی متفاوت هستند. ویژگی های جدید به هر دو نسخه ویندوز سرور 2016 اضافه شد، از جمله Host Guardian Service و نانو سرور. نسخه ویندوز سرور 2016 Datacenter شامل ویژگی های اضافی مانند محافظت از دستگاه های مجازی (Shielded Virtual Machines) ،software-defined networking ) ( ، Direct Space Storage و Replica Storage است.

مروری بر لایسنس سرور :
با راه اندازی ویندوز سرور 2016 نسخه Datacenter و ویندوز سرور 2016 نسخه استاندارد، مبنای لایسنس ویندوز سرور 2016 از پردازنده به Core تغییر کرده است. برای هر دو نسخه Standard و Datacenter ، تعداد لایسنس های Core برابر با تعداد Core های فیزیکی در سرور لایسنس شده است، با حداقل 8 Core لایسنس در هر پردازنده فیزیکی و حداقل 16 Core لایسنس در هر سرور.

حقوق مجازی سازی :
نسخه Datacenter – زمانی که تمام Core های فیزیکی در سرور لایسنس دارند، نسخه ویندوز سرور Datacenter حق استفاده از محیط های سیستم عامل نامحدود (OSEs) یا Hyper-V و ویندوز سرور نامحدود را در سرور دارای لایسنس فراهم می کند.
نسخه Standard – زمانی که تمام Core های فیزیکی در سرور لایسنس دارند ، نسخه ویندوز سرور Standard حق استفاده از دو محیط سیستم عامل (OSEs) یا Hyper-V و ویندوز سرور نامحدود را در سرور دارای لایسنس فراهم می کند.
به عنوان مثال ، یک سرور 2 پردازنده با 8 Core در هر پردازنده نیاز به 16 Core لایسنس ( به عبارت دیگر ، یک بسته لایسنس 16 هسته ای یا دو بسته لایسنس 8 هسته ای ) و حق دسترسی به دو OSEs یا دو Hyper-V دارد. در مورد این مثال ، برای هر یک از دو OSE اضافی یا دو Hyper-V که مشتری مایل به استفاده است ، لایسنس های 16 Core لایسنس دیگر باید به سرور اختصاص داده شود.
لایسنس های نسخه Standard از یکی از نمونه های اجرا شده از نرم افزار سرور در OSE فیزیکی در سرور دارای لایسنس ( علاوه بر دو OSE های مجازی ) استفاده می کنند ، اگر OSE فیزیکی صرفا برای Host و مدیریت OSE های مجازی استفاده شود.
نسخه Essential – هر لایسنس سرور حق استفاده از یک نمونه اجرا شده از نرم افزار سرور را در OSE فیزیکی یا OSE مجازی در سرور دارای لایسنس فراهم می کند.
لایسنس سرور نانو :
سرور نانو یک گزینه نصب انتخابی است که یک مدل سرویس های فعال تر را فراهم می کند ، که شبیه به ویندوز 10 است. این انتشارات دوره ای به نام Current Branch for Business (CBB) شناخته می شوند. این رویکرد از مشتریانی پشتیبانی می کند که در حال حرکت به سوی “Cloud Cadence” و چرخه های توسعه سریع هستند و می خواهند نوآوری را سریعتر انجام دهند. با استفاده ازCurrent Branch for Business (CBB) همچنان به دریافت ویژگی ها و قابلیت های جدید ادامه می دهد.
به همین دلیل لازم است تا Software Assurance ، نانو سرور را به کار ببرند. مشتریان با Software Assurance فعال در لایسنس های ویندوز سرور Standard یا Datacenter ، می توانند نانو سرور و خصوصیات گسترش یافته اش را نصب و استفاده کنند. Software Assurance فعال نیز در Windows Server Base CALs مورد نیاز است. اگر مشتری دارای لایسنس دسترسی به قابلیت های پیشرفته سرور مانند Remote Desktop Services است، Software Assurance فعال نیز بر روی آن Windows Server Additive CALs مورد نیاز است.

تعیین تعداد مورد نیاز لایسنس :
لایسنس نرم افزار سرور برای ویندوز سرور 2016 نسخه Standard و Datacenter نیازمند لایسنس های Core می باشند. برای هر سرور ، تعداد لایسنس های Core برابر با تعداد Core های فیزیکی در سرور دارای لایسنس می باشد ، با حداقل 8 Core لایسنس در هر پردازنده فیزیکی و حداقل 16 Core لایسنس در هر سرور. لایسنس های Core در 2 بسته و 16 بسته عرضه می شود.
حداقل الزامات نسخه Standard و Datacenter :
جدول زیر نمونه هایی برای تنظیمات مختلف سرور و حداقل تعداد Core لایسنس مورد نیاز است.


نسخه Standard :
زمانی که تمام Core ها بر روی سرور دارای لایسنس می باشند ( با حداقل 8 Core لایسنس در هر پردازنده فیزیکی و حداقل 16 Core لایسنس در هر سرور ) ، نسخه Standard دارای حق استفاده از دو OSE یا دو Hyper-V و ویندوز سرور نامحدود می باشد.
نسخه Datacenter :
زمانی که تمام Core ها بر روی سرور دارای لایسنس می باشند ( با حداقل 8 Core لایسنس در هر پردازنده فیزیکی و حداقل 16 Core لایسنس در هر سرور ) ، نسخه Datacenter دارای حق استفاده از OSE نامحدود ، Hyper-V و ویندوز سرور می باشد.

الزامات لایسنس OSE های اضافی برای نسخه Standard :
نسخه Standard دارای حق استفاده از دو محیط سیستم عامل (OSEs) یا دو Hyper-V و ویندوز سرور نامحدود است زمانی که تمام Core ها در سرور لایسنس شده ( با حداقل 8 Core لایسنس در هر پردازنده فیزیکی و حداقل 16 Core لایسنس در هر سرور ) و یک سرور دارای لایسنس می باشد ، مشتری ممکن است مایل به لایسنس سرور برای OSE های اضافی یا Hyper-V باشد. این تمرین اغلب به عنوان “Stacking” شناخته می شود و با نسخه Standard مجاز است.
جدول زیر نمونه هایی از سناریو های ” Stacking” برای تنظیمات مختلف سرور، حداقل تعداد لایسنس های مورد نیاز و تعداد نتیجه های OSE یا Hyper-V تهیه شده را ارائه می دهد. به عنوان یک قاعده، برای هر مجموعه اضافی از دو OSE یا دو Hyper-V که مشتری مایل به استفاده است ، سرور باید مجددا برای همان تعداد از Core ها لایسنس دار شود. توجه داشته باشید که نسخه Datacenter دارای حق مجازی سازی نامحدود است بنابراین “Stacking ” لازم نیست.

مرور لایسنس دسترسی به سرور:
دسترسی به نرم افزار سرور برای ویندوز سرور 2016 نسخه های Standard و Datacenter نیاز به لایسنس های دسترسی دارد.
دو نوع لایسنس دسترسی وجود دارد : Client Access Licenses (CALs) و اتصالات خارجی . دو دسته لایسنس دسترسی وجود دارد: Base و Additive . دو نوع CAL وجود دارد: User و Device . یک نوع اتصال خارجی وجود دارد.

دسترسی به نرم افزار سرور برای ویندوز سرور 2016 نسخه Datacenter و Standard نیاز به لایسنس دسترسی مشتری (CALs) یا اتصال خارجی (External Connectors) دارد. CAL ها برای کاربرانی که یا کارمندان مشتری یا وابسته های آن هستند، یا پیمانکاران داخلی و یا شرکت های وابسته خود و یا نمایندگان محلی در نظر گرفته شده اند. CAL ها ، همچنین برای کاربرانی که نه کارکنان مشتری یا کارمندان وابسته به آن هستند، و نه پیمانکاران داخلی و یا شرکت های وابسته به آن، و یا کارکنان داخلی نیستند نیز در نظر گرفته شده اند.
CALs : هر کاربر یا دستگاهی که به سرور های لایسنس شده دسترسی دارد به CAL ویندوز سرور (Base CAL) نیاز دارد. هر کاربر یا دستگاهی که به قابلیت های پیشرفته در سرور لایسنس شده دسترسی پیدا می کند، نیاز به CAL مربوطه (Additive CAL) دارد. Additive CAL ها باید علاوه بر Base CAL های مربوطه برای دسترسی به قابلیت های پیشرفته لایسنس دار شوند.
External Connectors : دسترسی خارجی به سرور های لایسنس شده به CAL ها (Base CALs) برای هر کاربر یا دستگاه دسترسی یا یک اتصال دهنده خارجی ویندوز سرور (Base CALs) برای هر سرور که دسترسی دارد نیاز دارد. دسترسی خارجی به قابلیت های پیشترفته در سرور های لایسنس شده ، نیاز به CAL مربوطه (Additive CAL) برای هر کاربر یا دستگاه دسترسی و یا اتصال خارجی (Additive EC) برای هر سرور قابل دسترسی است. لایسنس دسترسی خارجی Additive برای دسترسی به قابلیت های پیشرفته در سرور لایسنس شده ، باید علاوه بر لایسنس های دسترسی Base متناظر، اعمال شود.
Base and Additive licenses:
هر لایسنس دسترسی Base ، دسترسی به قابلیت سرور و نمونه هایی از نرم افزار سرور روی سرور لایسنس شده را فراهم می کند. هر لایسنس دسترسی Additive دسترسی به قابلیت های پیشرفته سرور از نرم افزار سرور روی سرور لایسنس شده را فراهم می کند.
Additive CALs (or ECs) باید علاوه بر Base CALs (or ECs) لایسنس شده باشند.
ویندوز سرور CALs 2016 و اتصالات خارجی اجازه دسترسی به نسخه متناظر نرم افزار ویندوز سرور 2016 و نسخه های ویندوز سرور 2016 دارند.
الزامات برای کاربران داخلی – لایسنس دسترسی مشتری (CAL) :

استفاده از لایسنس های دسترسی مشتری (CALs) یا اتصالات خارجی (EC) :
CAL ها و EC ها اجازه دسترسی به نمونه های نرم افزار سرور را روی سرور های لایسنس شده می دهند. CAL ها و EC ها اجازه دسترسی به همان نسخه یا نسخه های قبلی نرم افزار سرور را می دهند. تمام دسترسی به نرم افزار سرور نیاز به مجوز CALs، ECs، یا CAL Equivalent دارند.

CAL ها و EC ها در موارد زیر مورد نیاز نیستند:
برای دسترسی از طریق یک سرور لایسنس شده دیگر (به عنوان مثال، یک سرور لایسنس شده که دسترسی یابد به یک سرور لایسنس شده دیگر.)
برای دسترسی به نرم افزار سروری که در حال اجرای بارکاری وب (مانند محتوا در یک راهکار وب اینترنتی در یک وبسایت قابل دسترس عمومی) و یا بارکاری محاسبات با کارایی بالا (HPC) (مانند نرم افزار سرور مورد استفاده برای اجرای Cluster Node در ارتباط با دیگر نرم افزار های Cluster Node به منظور حمایت از برنامه های HPC Cluster .)
برای دسترسی به یک OSE فیزیکی صرفا برای Hosting و مدیریت OSE های مجازی (به عنوان مثال، اگر 2016 در یک OSE فیزیکی به عنوان hypervisor استفاده شود، اما همه OSE های مجازی 2012 هستند، فقط CAL 2012 یا EC مورد نیاز است.)
مزایای تضمین های نرم افزاری :
مشتریان Microsoft Commercial Licensing با Software Assurance فعال چیزی بیشتر از نرم افزار و خدمات مایکروسافتشان با دسترسی به مجموعه ای منحصر به فرد از فناوردی ها و حقوق لایسنس برای کمک به استفاده از محصولات موثر مایکروسافت را به دست می آورند. در اینجا لیستی از چند مزیت است که مشتریان می توانند با Software Assurance برای ویندوز سرور دریافت کنند:

New version rights:
ارتقا لایسنس هر یک از محصولات تحت پوشش Software Assurance فعال تا جدیدترین نسخه که در دسترس است.
Planning services:
دریافت کمک در برنامه ریزی عمیق از شرکای واجد شرایط مایکروسافت یا سرویس های مایکروسافت برای کمک به ارزیابی و ایجاد یک طرح ساخت یافته برای راه اندازی راه حل های مایکروسافت. خدماتی نظیر Private Cloud, Management & Virtualization Deployment Planning Services (PVDPS) و تحلیل اساسی، کسب و کار، روند و روش های فنی که مشتریان نیاز دارند مرکز داده خود را بهینه سازی سازی کنند را ارائه می دهد.
Step-up licenses:
مشتریان با Software Assurance فعال می توانند از نسخه های پایین تر به نسخه بالاتر از محصولات خاص (از جمله ویندوز سرور 2016 Standard به ویندوز سرور 2016 Datacenter) مهاجرت کنند. توجه داشته باشید که ویژگی لایسنس Step-up در Open License وجود ندارد.
24×7 problem resolution support:
شامل پشتیبانی تلفن در سراسر ساعت روز برای مسائل مربوط به کسب و کار بحرانی، علاوه بر این، پشتیبانی از ایمیل های نامحدود برای مشکلات غیر بحرانی در دسترس است.
Back-up for disaster recovery:
لایسنس اضافی برای سرور های مورد استفاده به عنوان پشتیبان گیری آفلاین (“Cold”) ، برای کمک به مشتریان برای recover کردن در صورت وقوع فاجه است.
Azure Hybrid Benefit for Windows Server:
مشتریان می توانند Upload کنند و خودشان از Windows Server images روی Microsoft Azure از طریق ماشین های مجازی (“Base Instances”) استفاده کنند و تنها هزینه استفاده از خدمات نمونه های Base Instance را پرداخت کنند.
نانو سرور :
مشتریان با Software Assurance فعال روی ویندوز سرور Standard و Datacenter لایسنس شده می توانند از ویژگی های Nano Server استفاده کنند. Software Assurance فعال نیز روی لایسنس های Base Access و لایسنس های Access Additive پیشنهاد می شود.
حقوق Disaster Recovery :
برای هر نمونه از نرم افزار مجاز سرور که یک مشتری در یک OSE مجازی یا فیزیکی لایسنس شده اجرا می کند ، آن ها ممکن است یک نمونه Backup در یک OSE فیزیکی یا مجازی را روی همان سرور لایسنس شده (1) به Disaster Recovery و استفاده مشتریان اختصاص دهند ، (2) برای نمونه های نرم افزار واجد شرایط به غیر از ویندوز سرور ، روی Microsoft Azure Services ، با توجه به اینکه نمونه Backup از طریق Azure Site Recovery به Azure مدیریت می شود.
نمونه Backup می تواند در طول دوره های استثنائی زیر اجرا شود :
برای دوره های کوتاه تست Disaster Recovery ظرف یک هفته در 90 روز.
در طول یک Disaster، در حالی که سرور اصلی هنگام Recovery خاموش می باشد.
در زمان وقوع یک فاجعه ، برای یک دوره کوتاه ، برای انتقال بین سرور تولید اولیه و سرور بازیابی فاجعه کمک کند.
برای استفاده از نرم افزار تحت حقوق Disaster Recovery ، مشتری باید از شرایط زیر پیروی کند :
OSE روی سرور Disaster Recovery نباید در هر زمان دیگری اجرا شود به غیر از موارد فوق.
OSE روی سرور Disaster Recovery نباید در همان Cluster به عنوان سرور تولید قرار گیرد.
به غیر از نمونه های Backup در حال اجرا روی Microsoft Azure Services ، لایسنس ویندوز سرور برای سرور Disaster Recovery نیازی نیست اگر رول و نقش Hyper-V در ویندوز سرور برای Replicate کردن OSE های مجازی از Production Server در یک Primary Site به یک سرور Disaster Recovery Server استفاده شده است.
سرور Disaster Recovery ممکن است تنها برای اجرای نرم افزار مجازی سازی سخت افزار ( همچون مجازی سازی Hyper-V ) ، ارائه خدمات مجازی سازی سخت افزار ، اجرای Agent های نرم افزاری برای مدیریت نرم افزار مجازی سازی سخت افزار ، سرویس دهی به عنوان یک مقصد برای Replication ، دستیابی به replicated virtual OSEs ، تست Failover ، و یا در انتظار برای Failover شدن OSE های مجازی استفاده می شود.
بارهای کاری Disaster Recovery را اجرا کنید همانطور که در بالا توضیح داده شد.
سرور Disaster Recovery ممکن است به عنوان یک Production Server استفاده نشود.
استفاده از نمونه نرم افزار Backup باید با شرایط لایسنس نرم افزار مطابقت داشته باشد.
هنگامی که فرایند Disaster Recovery کامل می شود و سرور Recover شده ، نسخه Backup نمیتواند در هر زمان دیگری اجرا شود، به غیر از زمان های مجاز در اینجا.
حفاظت از پوشش دهی Software Assurance برای تمام CAL ها ، لایسنس های External Connector و لایسنس های Server Management ، تحت دسترسی آن ها به نمونه Backup و مدیریت OSE هایی است که در این نرم افزار اجرا می شود.
حق درخواست مشتری برای اجرای نمونه های Backup به پایان می رسد زمانی که Software Assurance نرم افزارتان به پایان می رسد.
مزایای ویژه Software Assurance به واسطه Commerical Licensing Program مانند یک Enterprise Agreement یا Open Value Agreement و محصول تغییر می کنند.
مهاجرت Software Assurance و امتیاز لایسنس :
Version upgrade rights – Windows Server Essentials edition
مشتریان Commercial Licensing با Software Assurance فعال روی ویندوز سرور لایسنس شده نسخه Essential از اکتبر 1, 2016 واجد شرایط ارتقا به ویندوز سرور Essentials 2016 هستند.

امتیاز لایسنس نسخه ویندوز سرور Standard Core و Datacenter :
مشتریان Commercial Licensing با Software Assurance فعال روی لایسنس های پردازنده ویندوز سرور Standard یا Datacenter از تاریخ 1 اکتبر 2016 واجد شرایط دریافت لایسنس هستند.
ثبت نام در لایسنس Software Assurance ( Original equipment manufacturer )
Software Assurance برای آخرین نسخه (تعیین شده توسط آخرین نسخه موجود در Commercial Licensing Service Center ) از نرم افزار در دسترس است: ویندوز سرور 2016. مشتریان باید 90 روز پس از خرید، Software Assurance را بدست آورند. (جزئیات بیشتر در مورد محصولات مایکروسافت را ببینید). اگر یک مشتری Software Assurance را برای یک لایسنس OEM بدست آورد، استفاده از این نرم افزار به شرایط Microsoft Product Terms برای آن محصول به شرایط و ضوابط موافقت نامه سازمانشان Commercial Licensing agreement مربوط می شود.
لایسنس Software Assurance Core :
مشتریان Commercial Licensing با Software Assurance فعال روی لایسنس های پردازنده ویندوز سرور Standard یا Datacenter از تاریخ 1 اکتبر 2016 واجد شرایط دریافت لایسنس شدند. اطلاعات زیر خلاصه ای را ارائه می دهد.
مایکروسافت در حال فراهم کردن امتیاز لایسنس به Software Assurance مشتریان می باشد تا به راحتی از لایسنس ویندوز سرور 2012 R2 ( مبتنی بر پردازشگر ) به لایسنس ویندوز سرور 2016 ( مبتی بر Core ) منتقل شوند. امتیازات از لایسنس های Core برای مشتریان لایسنس های کافی فراهم می کند تا به همان تعداد از بارهای کاری (OSEs) در پیکربندی سرورشان ادامه دهد.
ویندوز سرور 2012 R2 آخرین نسخه ویندوز سرور لایسنس شده تحت Processor / CAL بود. ویندوز سرور 2016 لایسنس شده تحت مدل جدید Per Core / CAL مجاز است. مشتریان با Software Assurance روی پردازشگر لایسنس شده در راه اندازی ویندوز سرور 2016 (1 اکتبر 2016) برای استفاده از بعضی حقوق و امتیازات واجد شرایط هستند.
لایسنس های واجد شرایط عبارتند از پرازنده لایسنس شده ویندوز سرور با Software Assurance فعال که توسط مشتری به عنوان دسترسی عمومی (1 اکتبر 2016 ) به دست می آید و هرگونه پردازنده لایسنس شده ویندوز سرور با Software Assurance فعال پس از آن تحت توافق مشابه از طریق یک برنامه درست True-up به دست می آید.
مشتریانی که لایسنس های واجد شرایط دارند ممکن است نسخه ی مشابه ویندوز سرور 2016 را ارتقا دهند در و عوض از آن نسخه های قبلی ویندوز سرور ، در طول مدت زمان فعلی ، پوشش Software Assurance را استفاده کنند.
پس از انقضای دوره فعلی پوشش Software Assurance در لایسنس های واجد شرایط ، مشتریانی که لایسنس های دائمی دریافت کرده اند، امتیازات کامل Core Licenses را دریافت خواهند کرد و همچنین واجد شرایط به دریافت امتیازات Additional Core هستند. امتیازات Core برای مشترکان که گزینه خرید را انتخاب می کنند اعطا می شود.
لایسنس های Core Full: هر لایسنس واجد شرایط 16 Core لایسنس اصلی برای ویندوز سرور 2016 اعطا خواهد شد.
لایسنس های Additional Core : برای سرور های دارای بیش از 8 Core در هر پردازنده و بیش از 16 Core در هر سرور.
برای امتیازات لایسنس Additional Core واجد شرایط بمانید ، مشتریان باید یک رکورد از سخت افزار فیزیکی و پیکربندی سرور لایسنس شده را که لایسنس های واجد شرایط آنها اختصاص داده شده، ایجاد و نگهداری کنند. یک رکورد باید تا تاریخ 30 سپتامبر 2019 یا تاریخ انقضاء مدت Software Assurance برای لایسنس های واجد شرایط ، هر کدام که پیش تر است، ایجاد شود.
برای ایجاد رکورد ، مشتریان ممکن است از تکنولوژی نرم افزار Inventory Logging SIL ) )یا هر نرم افزار معادل آن استفاده کنند. SIL با نرم افزار ویندوز سرور 2016 گنجانده شده است و در سرورهای ویندوز سرور 2012 R2، 20012 و 2008 R2 نیاز به نصب دارد. برای ویندوز سرور 2008 و قبل ، مایکروسافت ابزارهای Microsoft recommends the Microsoft Assessment and Planning MAP را توصیه می کند.
جدول زیر نمونه هایی از پیکربندی های مختلف سرور را ارائه می دهد، حداقل تعداد لایسنس های پردازنده های R2 2012 که نیاز به لایسنس هر سرور دارند، و تعداد امتیازات لایسنس های Core ، Windows Server 2016 پیشنهاد شده است. امتیازات لایسنس Core کافی را برای ادامه کار با همان حجم بارکاری (OSE) روی سرور موجود فراهم می کند.
برنامه های جامع که Software Assurance را به عنوان مزایای ثابت ارائه می دهند: Open Value (OV), Open Value Subscription (OVS), Enterprise Agreement, Enterprise Agreement subscription, Server and Cloud Enrollment (SCE).
برنامه های عملیاتی : Open and the Microsoft Products and Services Agreement (MPSA). Windows Server is not available through the Microsoft Independent Software Vendor (ISV) Royalty Licensing Program.
ثبت نام سرور و ابر ( Server and Cloud Enrollment )
The Volume Activation Services server role: سرویس فعال سازی Volume یک نقش سرور در ویندوز سرور (2012، 2012 R2، 2016، و یا نسخه های بعدی) است که مشتری را قادر می سازد به طور خودکار صدور و مدیریت Microsoft software volume licenses را برای انواع سناریوها و محیط ها ساده کند. با Volume Activation Services مشتری می تواند سرویس Key Management Service (KMS) را نصب و پیکربندی کند و Active Directory را فعال کند.

مشخصات آگهی

نام
IT Researches
ایمیل
تلفن
02128422
انقضا
‪شنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۸‬
موقعیت
آدرس
https://microsoftlicense.com/fa/Windows- Server-2016-Original-License-Key

عبارات کلیدی

لایسنس ویندوز سرور 2016 | ویندوز سرور 2016 اصل | خرید لایسنس ویندوز سرور 2016 | نسخه قانونی ویندوز سرور 2016 | نسخه اصلی ویندوز سرور 2016 | جلوگیری از expire شدن ویندوز سرور 2016 | مشکل expire شدن ویندوز | فعالسازی قانونی ویندوز سرور 2016 | مایکروسافت ویندوز سرور 2016 اورجینال |

لیست server، به ترتیب توان و زمان

1

فروش سیسکو CISCO سوئیچ ، روتر ، ماژول ، فایر

سوئیچ سیسکو CISCO SWITCH : CISCO WS-C2960G-48TC-L


*شرکت هاناتل*، تهران، تلفن: 09121332607
امروز: ‪۰۸:۵۴‬

خدمات نرم افزار - کامپیوتر -شبکه

شرکت صدف (ارائه دهنده خدمات کامل آی تی،کامپیوتر و شبکه و ...) -با سابقه طولانی و کادری مجرب آماده همکاری با تمامی شرکت ها،سازمان ها،مدارس،ادارات و ... به صورت نیمه وقت و تمام وقت .


شرکت صدف، تهران، تلفن: 88864874
دیروز: ‪۱۲:۱۷‬

لایسنس مایکروسافت ، ویندوز اوریجینال

Windows Server 2012 Windows Server 2008R2


آلما شبکه، تهران، تلفن: 66932635
دیروز: ‪۰۹:۳۴‬

فروش تجهیزات HP - نصب و راه اندازی

شرکت ایمن شبکه هوشمند دارای 10 سال سابقه در نصب و راه اندازی تجهیزات اچ پی (HP) میباشد ، این شرکت رزومه درخشانی در فروش و نصب و راه اندازی تمامی تجهیزات این برند دارد.


شرکت ایمن شبکه هوشمند، تهران، تلفن: 66904541
دیروز: ‪۰۸:۱۹‬

فروش و راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

-نصب و راه‌اندازی Print Server Management - نصب و راه اندازی فایروال‌های نرم افزاری(Internet Security and Acceleration (ISA) Server) و سخت افزاری


محمد مهدی فرشیدیان، فارس، تلفن: 07132335311
‪۲‬ روز پیش

راه اندازی 0 تا 100 اتاق سرور و تجهیزات جانبی

مرکز داده ها، در واقع نوعی از اتاق تجهیزات می باشد که کلیه زیر ساخت های فیزیکی و غیر فعال و همچنین تجهیزات فعال مورد نیاز برای تجمیع سرور ها و ارائه سرویس های جامع و یکپارچه در سطح کلان را دارا باشد . شما می توانید با تماس با


شرکت هدیش افزار پویا، هرمزگان، تلفن: 07632210921
‪۲‬ روز پیش

شرکت فناوری اطلاعات آریاگستر

انجام خدمات نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری (پسیو و اکتیو ) بصورت پیمانکاری برای شرکت های همکار با قیمت های مناسب و توافقی در سراسر کشور به وسیله تیم حرفه ای با ابزار کامل ، مسلط به کابل کشی


آریا گستر، کرج، تلفن: 02632201837
‪۳‬ روز پیش

فروش پشتیبانی و خدمات سرور ، رم ، هارد ، پاور ، سی پی

طراحی دامین کنترلر و ایمیل سازمانی Exchange Server • Laptop ، Server ، PC و All In One


omid sh، تهران، تلفن: 09126775219
‪۳‬ روز پیش

فروش سرور اینتل server intel و اچ پی HP

SERVER HP: Hp Server ProLiant ML(ML110 G4-ML110 G5 - ML350G5-ML370G5)


مهدی آقازاده، تهران، تلفن: 88395119
‪۳‬ روز پیش

میتاک، تحولی نوین در کسب و کار شما، رویایی که غیرممکن ن

شرکت میتاک با هدف ایجاد ارزش افزوده و کمترین هزینه برای سازمان شما ارائه میکند: مدیریت سازمان با چند کلیک


نقش آفرینان فناوری اطلاعات نوین، تهران، تلفن: 09122104845
‪۵‬ روز پیش

مشاوره و راه اندازی شبکه های کامپیوتری

مشاوره طراحی راه اندازی شبکه های کامپیوتری فروش تجهیزات شبکه(سرور hp سوییچ cisco hp فایروال juniper cisco mikrotik روتر cisco


arash ghadakchi، تهران، تلفن: 09125756521
‪۵‬ روز پیش

مشاوره ، راه اندازی شبکه های کامپیوتری

مشاوره طراحی راه اندازی شبکه های کامپیوتری فروش تجهیزات شبکه(سرور hp سوییچ cisco hp فایروال juniper cisco mikrotik روتر cisco


ghadakchi، تهران، تلفن: 09125756521
‪۵‬ روز پیش

اجرای اتوماسیون صنعتی توسط PLC های زیمنس

گروه فنی مهندسی اتوسیستم مفتخر است با 10 سال سابقه در طراحی و کنترل و مانیتورینگ پروژه های اتوماسیون صنعتی توانسته در زمینه پروسه های نفت و گاز و پتروشیمی ، توربین های گازی S7 SULZER ، فلو کامپیوترها (FLOW COMPUTER) و همچنین آب و


نوروزی، تهران، تلفن: 09124489938
‪۵‬ روز پیش

ارائه راهکار و پشتیبانی خدمات کامپیوتر

• آیا از اختلال سیستم‌های کامپیوتری شرکت خود خسته شده‌اید؟ • آیا آلوده شدن کامپیوترها و شبکه با ویروس‌ها ، کار با سیستم را مختل کرده‌است؟


فناوری اطلاعات آرین پرداز، تهران، تلفن: 09197541577
امروز: ‪۱۱:۳۹‬

تعمیرات تخصصی تجهیزات سیسکو Cisco

HP NC112T PCI Express Gigabit Server Adapter 503746-B21 HP NC360T PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter 412648-B21


Spj، تهران، تلفن: 021-88459723
امروز: ‪۱۰:۴۲‬

نمایندگی فروش اشنایدر الکتریک

OPC Factory Server V 3.31 **OPC Factory Server


شرکت SP، تهران، تلفن: 021-66378094
امروز: ‪۰۸:۰۹‬

نرم افزار دبیرخانه و اتوماسیون اداری یگانه

(Mail Server) : امکان ارسال و دریافت ایمیل های سازمانی و شخصی با هشدار دریافت ایمیل (Fax Server) : امکان ارسال و دریافت اتوماتیک فکس


شرکت یگانه، تهران، تلفن: 22466748
امروز: ‪۱۰:۱۵‬

فروش ویژه سرورهای HP دست دوم DL380 نسل 7

شرکت متمایز پرداز هوشمند ارائه دهنده سرور HP دست دوم DL380 نسل 7 مشخصات سرور HP DL380-G7


متمایز پرداز هوشمند، تهران، تلفن: 021-88030015
امروز: ‪۰۹:۲۷‬

خدمات سرور های hp تعمیر سرورهای اچ پی

فروش کلیه قطعات سرورهای اچ پی و خدمات و تعمیرات سرور های hp


دستجردی، تهران، تلفن: 66126008
امروز: ‪۱۱:۰۲‬

انجام پروژه های برنامه نویسی

پایگاه داده SQL Server آموزش و انجام پروژه های پایگاه داده (ِ DataBase ) و برنامه نویسی SQL و کار با SQL Server


اجاقی، تهران، تلفن: 0912-9260438
امروز: ‪۰۱:۰۱‬

قروش ویژه سرور اینتل, سرور سوپر مایکرو

سرورهای اینتل در سایز های 2 یونیت و 5 یونیت تاور و رک مونت ارزانتر از همه جا میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت ما دیدن فرمایید.


azizi، تهران، تلفن: 09196349490
امروز: ‪۱۱:۴۸‬

فروش و نصب و تعمیر سانترال پاناسونیک

شبکه های آریا 51 کراس چرخ نصب مرکز تلفن ودوربین مداربسته وراه اندازی Isa Server


علیرضا زرگر تیزابی، تهران، تلفن: 021-66565142
امروز: ‪۱۰:۲۲‬

خدمات تخصصی میکروتیک

مجری خدمات تخصصی میکروتیک و شبکه با قیمت مناسب • تنظیمات اولیه جهت اینترنت‌دار کردن میکروتیک (راه‌اندازی و تنظیم IP Pool، DHCP Server، NAT، NTP و ...)


شرکت آرشا نوآوران تتیس، تهران، تلفن: 021-77713518
امروز: ‪۰۹:۵۸‬

کف کاذب SolarFlex

کف کاذب SolarFlex با کیفیت مشابه کف کاذب های ساخت اروپا جهت استفاده در محیطهای اداری ( Office) ها و سایتها و سرور رومها (Server Rooms)


kourosh tajik، تهران، تلفن: 77198816
امروز: ‪۰۹:۱۶‬

آموزش نرم افزار موبایل

دوره آموزش نرم افزار موبایل شامل آموزش باکس های جدید برای گوشیهای هوشمند میباشد. فلش کردن موبایل که مهمترین نحوه استفاده از سرور SX4 server


comtech co، تهران، تلفن: 09192703053
امروز: ‪۰۹:۱۶‬

فروش تجهیزات شبکه UBNT,MIKROTIK

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس -نصب و راه اندازی تجهیزات ADSL (مخصوص منازل مسکونی دانشگاهها و سازمانها)-نصب و راه اندازی Cache Server


بهروز قادری، فارس، تلفن: 07136474116
امروز: ‪۰۸:۲۶‬

فروش کابلهایPLCو نرم افزارهایPrograming

تهیه و فروش کابلهای PLCو نرم افزارهایPrograming: OPC Factory Server V 3.31


فروشگاه برق، تهران، تلفن: 021-66378094
امروز: ‪۰۳:۰۵‬

میزبانی وب ، خدمات ثبت دامنه و طراحی سایت

www.IranHoster.Com رایگان ,linux,windows,server,لینوکس,ویندوز


IranHoster.Com، تهران، تلفن: 88967451
امروز: ‪۰۱:۱۳‬

مدبران رایان پرداز ( خدمات کامپیوتر )

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوترهای خانگی و اداری ، شبکه و سانترال در منزل و محل کار در سراسر تهران مونتاژ و اسمبل نمودن کامپیوترهای شخصی (pc) ، حرفه ای و Server


مدبران رایان پرداز، تهران، تلفن: 021-88681871
دیروز: ‪۱۹:۰۳‬

سامانه پیام کوتاه عصر ارتباط

شرکت عصر ارتباط در طی چند سال گذشته به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات عمومی و اطلاع ارسانی از طریق سیستم های الکترونیکی ، سامانه پیام کوتاه ، مخابراتی و اینترنتی مشغول به فعالیت می باشد. 19. امکان ارتباط با بانک های اطلاعاتی Oracel , SQL Server , My SQL , ...


احسان جهانبخش، کرج، تلفن: 026-36206895

آگهی‌های ویژه: نرم افزار

نرم افزار باسکول دیجیتال سانوا

1
محمد حسام نظری
تلفن : 02166680712

آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

1
حمید گودرزی ( برق نکا )
تلفن : 021.33903712

رک دیواری HPi

1
علی صیادی
تلفن : 22890176

HPi-rack

1
علی صیادی
تلفن : 22890176

فروش دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه

1
حمید گودرزی (برق نکا)
تلفن : 021.33903712

آگهی‌های ویژه: کامپیوتر و قطعات

نمایندگی رسمی تبلت و لپ تاپ لنوو

3
نمایندگی رسمی لنوو
تلفن : 66121589

فروش انواع مانیتور صفحه نمایش LED , LCD

1
فروشگاه لپ تاپ اطلاع گستر
تلفن : 09121011804

Printer Canon

1
حبیب جانبهان

لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

1
پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپی
تلفن : 09191372576

آگهی‌های ویژه: طراحی WEB

طراحی سایت،بهینه سازی سایت (سئو)
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت به صورت اختصاصی
ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS
صفحه ی اول گوگل
ارسال پیامک انبوه


شم

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت (سئو)

2
design web master
تلفن : 09122835472

طراحی سایت سئو و ارزان دارکوب

1
طراحی سایت دارکوب
تلفن : 02122083926
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات