برای جستجو، شروع به تایپ کنید ...
آریاطب

تعمیر تخصصی اتوکلاو

تعمير تخصصي اتوكلاو

تعمیر اتوکلاو

تعمیر اتوکلاو با بالاترین کیفیت و تحویل در سریع‌ترین زمان، در مرکز تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی آریاطب کرج، توسط تکنسین‌های متخصص و باتجربه.

از اتوکلاو برای استریل کردن ابزارهای پزشکی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود. عمل استریل کردن در این دستگاه از طریق فشار بخار و دمای بالا انجام می‌شود.

در این دستگاه، در مرحله اول استریلیزاسیون، پمپ خلأ با ایجاد مکش قوی، هوای داخل محفظه را تخلیه کرده و بخار آب را جایگزین آن می‌کند.

هر چه جایگزینی بخار با هوای داخل دستگاه، بهتر انجام شود، کیفیت استرلیزاسیون نیز بالاتر خواهد بود.

باید به این نکته توجه داشت که نمی‌توان تمام ابزارها را برای استریل کردن، در داخل اتوکلاو قرارداد؛ زیرا ممکن است به فشار و دما حساس باشند و کیفیت خود را از دست بدهند.

برای اینکه مشخص شود ابزار موردنظر کاملاً استریل شده یا خیر، یک برچسب به نام نوار شاخص، روی آن چسبانده می‌شود که بعد از استریل شدن، تغییر رنگ می‌دهد.

تعمیر اتوکلاو _ آریاطب کرج

اهمیت تعمیر اتوکلاو
برنامه کار اتوکلاو از 9 مرحله شامل: آب‌گیری، پیش خلأ، افزایش دما، استریل، تخلیه، پس خلأ، خشک‌شدن، یکسان‌سازی و پایان کار، تشکیل می‌شود که اختلال در هر یک از این مراحل می‌تواند کیفیت استرلیزاسیون را تحت‌تأثیر قرار دهد و این اتفاق ممکن است به قیمت جان بیماران تمام شود.

پس، ترجیحاً اتوکلاو را به‌صورت دوره‌ای با مراجعه به مراکز مورد تأیید، سرویس کنید و اگر مشکلی در قطعات آن وجود داشت، برای تعمیر اتوکلاو به مراکز باسابقه و مطمئن، مراجعه کنید.

سیستم کنترلر دستگاه اتوکلاو
از مهم‌ترین و ضروری‌ترین قطعات اتوکلاو، این سیستم است که در اغلب دستگاه‌ها موجود می‌باشد و وظیفه آن مراقبت و اندازه‌گیری فشار و دما است.

این سیستم از یک ریزپردازنده برای محاسبه و اندازه‌گیری استفاده می‌کند و وجود مشکل در این قطعه می‌تواند باعث اختلال در کار سایر قطعات نیز شود.

اتوکلاو دستگاه نسبتاً پیچیده‌ای است و اگر در عملکرد آن مشکلی وجود داشته باشد باید توسط افراد متخصص عیب‌یابی و برطرف شود.

آدرس و تلفن : کرج میدان شهدا خیابان بیمارستان کمالی خیابان سیدالشهدا پلاک 56
02632248230
09195972860 آزادپور
09193305827
09124163914 اعلائی

بیش‌تر ...
خوب است بدانید:

آریاطب، از ۳ سال پیش عضو سایت ایستگاه است .

این آگهی را اولین بار ۱ سال پیش ثبت کرده ... و ۲ ماه پیش به روز شده.

آریاطب
آریاطب
آگهی: تعمیر تخصصی اتوکلاو
آریاطب