برای جستجو، شروع به تایپ کنید ...
علی رستگار

فروش پودرلاستیک جهت آسفالت گرانولی

فروش پودرلاستيك جهت آسفالت گرانولي

فروش پودرلاستیک جهت اجرای پروژه آسفالت گرانولی بامشارکت یک شرکت دانش بنیان. استفاده از پودر لاستیک در آسفالت

یکی از کاربردهای عمده پودر لاستیک‌، استفاده به عنوان مکمل قیر در آسفالت‌های پلیمری است.از جمله خواص پودر لاستیک در آسفالت می‌توان به کاهش تنش در سطح آسفالت، افزایش نقطه نرمی و انعطاف بالای آسفالت در فشارهای ناشی از بار ترافیکی بالا اشاره کرد. ‌

قیرهای به دست آمده از نفت خام ‌یا قیر طبیعی که سالیان دراز عمدتاً به عنوان ماده چسباننده در ساخت جاده‌ها و یا دیگر مصارف عایقکاری و پوششی به کار می‌رود، هیچ گاه از یک سری خواص فیزیکی و مکانیکی کاملاً رضایتبخش برخوردار نبوده و با توجه به خواص فیزیکی و مکانیکی محدود، از قابلیت کاربردی محدود و زمان سرویس‌دهی مشخص برخوردار هستند. از این رو محققان همواره تلاش داشته‌اند که به نحوی خواص این سنگین‌ ترین برش نفتی را در جهت مطلوب تغییر دهند.

اصلاح خواص قیر باعث بالا رفتن کیفیت آن و افزایش عمر سرویس دهی پوشش شده و درنتیجه هزینه‌های نگهداری و تکرار پوشش به نحو چشمگیری کاسته خواهد شد. یکی از این مواد اصلاح کننده، استفاده از پودر لاستیک است.

نتایج آزمایش‌ها نشان داده‌ که این آسفالت نسبت به آسفالت معمولی دارای مقاومت مارشال بیشتر، مدول برجهندگی و کشش غیرمستقیم بیشتر و عمق شیارشدگی کمتری است. ‌افزودن مصالح لاستیکی بازیابی شده به مخلو‌ط‌های آسفالتی به عنوان هدف ثانویه و به دلیل حفاظت از محیط زیست، مطرح و‌در این زمینه بررسی و تحقیقاتی انجام گرفته است. از جمله این مواد خرده یا پودر لاستیک تایرهای کهنه و فرسوده است. استفاده از خرده لاستیک در قیر به سال‌های اول دهه ۱۹۶۰ باز می‌گردد. از آن به بعد انواع لاستیک مانند لاستیک مصنوعی، طبیعی، شیرابه لاستیکی و غیره به قیر اضافه شده است. خرده لاستیک، ساختمان شبکه‌ای داشته و در بخش مالتن قیر محلول نیست.

انتظار می‌رود این پلیمرها در قیر محلول باشد. قیر لاستیکی به صورت مخلوطی از سه جزء تعریف می‌شود.

یک قیر نفتی جاده سازی (حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد جرمی)

یک روغن آروماتیک (حدود ۳ درصد جرمی)

خرده لاستیک به دست آمده از لاستیک‌های فرسوده ریز ۱ تا ۵۰ میکرون (‌۱۸ تا ۲۶ درصد)

بیش‌تر ...
خوب است بدانید:

علی رستگار، از ۳ سال پیش عضو سایت ایستگاه است .

این آگهی را اولین بار ۲ سال پیش ثبت کرده ... و ۱ ماه پیش به روز شده.

علی رستگار
علی رستگار
آگهی: فروش پودرلاستیک جهت آسفالت گرانولی
علی رستگار