برای جستجو، شروع به تایپ کنید ...
Ghanipour

پاورپلیت ورزشی مهیج با آخرین تکنولوژی

پاورپليت ورزشي مهيج با آخرين تكنولوژي

هرویبراتوری پاورپلیت نیست تفاوت را کشف کنید. لوگوی پاورپلیت را بخاطر بسپارید.
من بعنوان یک مربی فیتنس ، دائما در حال مطالعه و جستجوی روشها و دستگاه های جدید و مهیج فیتنس هستم که راه حلی تحمل پذیر و دست یافتنی را برای همگان فارغ از سن و سطح فیتنس آنها فراهم کند.
تمرین با پاورپلیت ایده آل ترین راه برای تمرینی سریع و موثر در زندگی شلوغ و پر مشغله امروزه است. تنها ظرف 15 دقیقه 3 بار در هفته ، شما میتوانید تمام بدن خود را تمرین بدهید بطوریکه به تناسب اندامتان در نقاطی که مشکل دارید کمک و با نابودی سلولیت سایز کم کنید.
اگر به ورزیدگی عضلات و تناسب اندام حود علاقه مندید. اگر بدلیل ترس از شل شدن عضلات و افتادگی سینه ، شکم و باسن نمی حواهید کاهش وزن داشته باشید. اگر به قدرت ورزش در زندگی کاملا معتقدید اما فرصت انجام آنرا ندارید. اگر بخاطر کمردرد و آرتروز نمی توانید حرکات ورزشی را به خوبی انجام دهید و از پیری زودرس می هراسید. اگر از استرس در زندگی خسته شده اید اگر به شفافیت پوست تان فکر میکنید اگر ورزشکار حرفه ای هستید و فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، تنیس ، گلف ، اسکی ، ورزشهای رزمی ، دومیدانی ، دوچرخه سواری .... را به شکل حرفه ای دنبال میکنید و باید خود را در عالی ترین شرایط بدنی و بدور از آسیب دیدگی نگهدارید. خانمهای باردار و مادران گرانقدر دیگر نگران تناسب اندام خود در اثر زایمان و شیردادن به فرزند دلبندتان نباشید و مطمئن باشید تناسب اندام پس از زایمان با پاورپلیت در دسترس شماست.اگر هنرپیشه حرفه ای هستید و دوست دارید سریعترین راه برای چربی سوزی ، لاغری و تناسب اندام را تجربه کنید و یا اگر لاغرید و تمایل به افزایش وزن و تناسب اندام دارید پاورپلیت را انتخاب فرمائید.پول عمل های متعدد جراحی زیبایی را پس انداز نمائید و تندرستی و تناسب اندام را با هم داشته باشید.
به جای استفاده از قرصهای لاغری یا گرفتن رژیمهای لاغری سخت و کاهش وزن های سریع و خطرناک و یا انجام عملهای جراحی برای لاغری های موضعی پاورپلیت را انتخاب کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت CD و بروشور رایگان لطفا با ما تماس بگیرید.
به اطلاع باشگاه دارن محترم می رسانیم امکان فروش دستگاههای باشگاهی 14 میلیون به بالا به باشگاه های معتبر با شرایط مناسب مهیا گردیده است.

power plate
Dear foreigners that work or live in Iran, we are pleased to inform you that if your are interested in fitness and looking for a acceleration training in your safe and comfort home power plate machine is your ideal target and you can purchase it from us.
If you have any questions or need any catalog or advertising CD please don't hesitate and contact us.
IRAN POWER PLATE TEAM

بازی فوتبال ، به نیازمندیهای فیزیولوژیک گوناگونی وابسته است. در شرایط ویژه بازی فوتبال ، "آمادگی" به دامنه ای از ویژگیهای فردی گفته می شود که از تواناییهای زیادی تشکیل شده باشد. با توجه به این تعریف ، تواناییها عبارتند از: عاملهای بدنی ، روانی و روانی حرکتی.
دریافت و حفظ توپ ، حفظ تلاش شدید کاری در 90 دقیقه بازی ، واکنشهای سریع و مناسب در موقعیتهای گوناگون و تنظیم ویژگیهای روانی قبل ، هنگام مسابقه یا بازی ، به چنین عاملهایی شدیدا" وابسته اند.
در فوتبال ، تعادل بین اجزای آمادگی ، به سطح عملکرد یا اجرای فوتبالیست ، پستی که وی در آن بازی می کند و روش بازی تیم بستگی دارد. سایر عاملهایی که در این مجموعه موثرند ، عبارتند از: سن ، جنسیت ، مرحله فصل ، آثار محیطی ، پیشینه آسیب و موقعیتهای تغذیه ای. کسب مجدد میزان آمادگی مطلوب ، به ویژه پس از آسیب و قبل از بازگشت به میدان مسابقه با اهمیت است. اگر فرد قبل از بازگشت به میدان مسابقه ضعفهای خود را برطرف نکند ، برای مثال ، عضله خود را تقویت نکند ، روز مسابقه این ضعفها بارز می شوند و به عملکرد نامطلوب فرد و تیم می انجامند.
عضلات چهار ویژگی اصلی دارند که عبارتند از: تحریک پذیری ، جمع شوندگی (منقبض شدن) ، وسعت پذیری (انبساط) و قابلیت ارتجاعی (کشسانی).
انواع عمل عضله:
هنگام انقیاض ایزومتریک ، تانسیون عضله تا حد زیادی افزایش می یابد ، ولی عضله کوتاه نمی شود ، لذا کار خارجی نیز انجام نمی شود. این بدان معناست که تغییری پیرامون مفصل به صورت حرکت مشاهده نمی شود ، مثل انجام حرکت اسکات. هنگام گسترش تانسیون ایزومتریکی ، تارهای کند انقباض (آهسته) و تند انقباض (سریع) هر دو یکسان درگیر می شوند.
انقباض های دینامیکی زمانی رخ می دهند که همزمان با افزایش تانسیون عضله ، حرکت نیز انجام شود. این انقباضها می توانند کانسنتریکی یا اسنتریکی باشند. هنگام یک عمل کانسنتریکی (درونگرا)

بیش‌تر ...
خوب است بدانید:

Ghanipour، از ۱۴ سال پیش عضو سایت ایستگاه است .

... و ۶ روز پیش به روز شده.

Ghanipour
Ghanipour
آگهی: پاورپلیت ورزشی مهیج با آخرین تکنولوژی
Ghanipour