برای جستجو، شروع به تایپ کنید ...
پونیک شیمی

فوم گان کارواش شامپو کارواش

فوم گان كارواش شامپو كارواش

گان فوم پاش پونیک دستگاهی است که به وسیله ی فشار باد متصل شده و با شامپو کارواش پونیک یک کف ضخیم ایجاد می کند که به سرعت وسیله نقلیه را شامپو می کند. در واقع، این روش توسط بسیاری از حرفه ایها مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا در تمیز کردن وسیله نقلیه به سرعت و به آسانی موثر است.این نازل جهت شستشوی اتوموبیل یا تجهیزات بسیار مناسب است و با نصب روی پمپ باد صنعتی عمل می نماید به طوریکه با تزریق هوا در مواد شوینده اقدام به تولید فوم سبک و غلیظ می نماید.اسلحه فوم به کمپرسور هوا متصل می شود ، که باعث ایجاد کندی ، ضخیم و متراکم کف مواد شوینده اتومبیل می شود.
ابعاد

۲۵x۱۰x۳۰۰ سانتی‌متر

وزن

۶۰۰ گرم

جنس

پلاستیک

مدل کارواش

قابلیت نصب مستقیم روی پمپ باد صنعتی و خانگی

سایر توضیحات

تمیز کردن جامع ، کارآمد و کم مصرف ، کف فراوان و ضخیم. همراه با اصول هواشناسی ، استفاده آسان و آسان. دو گزینه حالت اسپری – ۲ ۵ یا Y ۴۰ یا ، مناسب برای موارد مختلف. طراحی بدنه تفنگ سبک؛ احساس راحتی ، زیبا و ماندگار.


کیت کامل فوم گان کف پاش مدل یک لیتری یکی از پرفروش ترین محصولات ایران دیتیل هستند و با اتصال به یک واشر فشار آب قوی، به شست و شو خودرو کمک می کند و مهمتر از همه، خراش هایی را که اغلب در طی کار شستشو دستی ایجاد می شود، کاهش می دهد. شامپو تاچ لس هامبر Humber (بدون نیازبه دست) یا شامپو واکس هامبر Humber (شستشوی دستی)، یک عایق ضخیم از کف چسبیده ایجاد می کند که روی قسمت خارجی رنگ قرار می گیرد و مواد شوینده موجود در شامپو تاچ لس هامبر Humber به آرامی تجزیه می شوند در حالی که اثر جاذبه باعث شره کردن شامپو می شود به راحتی کثیفی آهک و رسوبات سنگین تر را از بین می برد وبعد ازگذشت 3 الی 5 دقیقه با آب پرفشار سطح وسیله نقلیه خود را بشویید. کیت کامل فوم گان کف پاش مدل یک لیتری با بدنه ای از برنج جامد برای دوام حداکثر ساخته شده است.ویژگی های این محصول به شرح زیر می باشد:

اهرم بالای فوم پاش جهت تنظیم وکنترل دقیق نسبت شامپو وآب می باشد.

کنترل الگوی پاششی در اهرم جلویی فوم پاش با نازل: 1.25 میلی مترمی باشد.

فشار آب 180 بار

حداکثر سرعت جریان 20 لیتر در دقیقه

بیش‌تر ...
خوب است بدانید:

پونیک شیمی، از ۳ سال پیش عضو سایت ایستگاه است .

این آگهی را اولین بار ۱۰ ماه پیش ثبت کرده ... و ۴ روز پیش به روز شده.

پونیک شیمی
پونیک شیمی
آگهی: فوم گان کارواش شامپو کارواش
پونیک شیمی