برای جستجو، شروع به تایپ کنید ...
شرکت سدید تجهیز

پرسیدین 15 درصد (پراستیک اسید) صنایع غذایی

پرسيدين 15 درصد (پراستيك اسيد) صنايع غذايي

پرسیدین 15 درصد بر پایه پراستیک اسید ضد عفونی کننده قوی صنایع غذایی

پراستیک اسید با فرمول شیمیایی C2H۴O۳ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۶۵۸۵ است؛ که جرم مولی آن ۷۶٫۰۵ g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، مایع بی‌رنگ است. پراستیک اسید (PAA)، در ایران با نام‌های تجاری مختلف تولید می‌شود. پراستیک اسید یا پروکسی استیک اسید یک محلول گندزدا و ضدعفونی‌کننده است که گرید غذایی آن به منظور ضدعفونی سطوح در تماس با مواد غذایی همچون مخازن، خطوط لوله، پرکن‌ها، پاستوریزاتورها، تجهیزات آسپتیک به صورت CIP و COP و ضدعفونی میوه و سبزی در صنایع سورتینگ و سردخانه‌ای استفاده می گردد
این ترکیب بسیار ایمن است و به علت نداشتن باقی‌ماندهٔ خطرناک به عنوان یک ضدعفونی‌کننده بدون نیاز به آبکشی از طرف FDA مورد تأیید قرار گرفته‌است.

استفاده از این ضدعفونی‌کنندهٔ قدرتمند در پایان شستشو سبب اطمینان خاطر از یک فرایند CIP مطمئن و کنترل آلودگی‌های میکروبی می‌گردد. این محصول بر روی انواع میکروارگانیسم‌ها هم‌چون باکتری‌ها، قارچ‌ها، کپک و مخمر و ویروس‌ها مؤثر است.

تاییدیه‌های سازمان غذا و داروی آمریکا:

مطابق 40CFR180.۹۴۰: استفاده از پراستیک‌اسید برای ضدعفونی سطوح در تماس با مواد غذایی هم‌چون اماکن عمومی غذاخوری، فرایندهای لبنی و غذایی بلامانع و بی‌خطر است.
مطابق 21CFR178.۱۰۱۰: استفاده از پراستیک‌اسید و پراکسید هیدروژن در غلظت‌های مناسب از آن برای استفاده در فرایندهای غذایی و لبنی بیان شده‌است که دوزهای پیشنهادی از پراستیک‌اسید با این استاندارد مطابقت دارد و نیاز به آبکشی ندارد.
مطابق 21CFR173.۳۱۵: استفاده از پراستیک اسید برای ضدعفونی میوه و سبزیجات بلامانع است و پس از ضدعفونی در دوزهای پیشنهادی نیاز به آبکشی ندارد. دوزهای پیشنهادی از پراسیتک‌اسید با این استاندارد مطابقت دارد.

پرسیدین 15% محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد بالاترین استانداردها و کیفیت را در از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی دارد. فاقد باقیمانده سمی و غیر مجاز در مواد غذایی می باشد

پرسیدین 15 درصد ضد عفونی کننده قوی سطوح
تاثیر قابل توجه پرسیدین بر انبارمانی و حفظ ویژگیهای کمی و کیفی سبزی جات و صیفی جات
کاربرد:
ضد عفونی تجهیزات ، سطوح ، مخازن ، خطوط لوله ، بطری های پلاستیکی ، cip , sip

ضد عفونی سطوح در تماس با مواد غذایی

ضد عفونی آب و از بین برنده اسلایم

لطفا جهت سفارش با دفتر فروش تماس حاصل بفرمایید:
021-88097680

بیش‌تر ...
خوب است بدانید:

شرکت سدید تجهیز، از ۹ سال پیش عضو سایت ایستگاه است .

این آگهی را اولین بار ۴ سال پیش ثبت کرده ... و ۴ روز پیش به روز شده.

شرکت سدید تجهیز
شرکت سدید تجهیز
آگهی: پرسیدین 15 درصد (پراستیک اسید) صنایع غذایی
شرکت سدید تجهیز