nexans
1

فروش ویژه فیبر نوری

**فروش فیبرنوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 رشته سینگل مود ARMORD , OUT DOOR, INFOOR, IN/OUT NEXANS ** فروش فیبرنوری سینگل مود و مالتی مد TKF ، Leoni ، Nexans ، Draka


پیشرو بهینه نوآوران، تهران، تلفن: 22894600
1

فیوژن فیبر نوری، فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل شبکه

خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP، FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
‪۶‬ روز پیش

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد و پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
هفته پیش

وارد کننده کابل نگزنس با کیفیت اورجینال و گارانتی فلوک

فروش کلیه تجهیزات Nexans با گارانتی و قیمت مناسب کابل های مسی


رایان شبکه، تهران، تلفن: 021-66157068
هفته پیش

کابل شبکه CAT5 & CAT6

فروشگاه کابل مارکت NEXANS


فروشگاه کابل مارکت، تهران، تلفن: 02136616282
هفته پیش

کابل - تجهیزات شبکه -Legrand-BUG-Nexans

Legrand ,Nexans,Bug Nexans,Leoni,TKF,Draka,Ghandi,cae Group ,Dijitus


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
‪۲‬ هفته پیش

belden,nexans فروش کابل

Belden nexans فروش کابل شبکه بلدن نکسنس و یونی کام Belden nexans Unicom uninet full belkin


رایان پویش ماد، تهران، تلفن: 88312622
‪۲‬ هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه ACTIVE & PASSIVE

قابل توجه ارگانها ، شرکتها و ............ · فروش تجهیزات شبکه Passive با برندهای برتر Leoni, Nexans , Micronet , Legrand , Blkyns,Draka


reza dehghan، تهران، تلفن: 02188453851
‪۴‬ هفته پیش

فروش تجهیزات پسیو شبکه made in france ) RECBER & MMC )

شرکت تگفام وارد کننده وعامل فروش محصولات nexans-legrand-schneider-alborz-رسانای اراک-datwaiylerو.... می باشد . شرکت تگفام وارد کننده وعامل فروش محصولات nexans-legrand-schneider-alborz-رسانای اراک-datwaiylerو.... می باشد .


شرکت مهندسی تگفام- سراب الاداغ، تهران، تلفن: 88103840
دیروز: ‪۰۱:۰۳‬

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

این فروشگاه ارائه دهنده تجهیزات شبکه با برندهای 3M.Nexans.equip میباشد 5. ( پچ پنل 24 پورت 3M.nexans )


حمید گودرزی، تهران، تلفن: 021.33903712
‪۲‬ روز پیش

بورس سیم و کابل فشار قوی و ضعیف

بورس سیم و کابل صادراتی افق- کابل تخت آسانسوری-کابل تصویر دوربین مداربسته- ارائه کننده انواع کابل شبکه Cat5e, Cat6, 10Giga, Cat7 Nexans ،


مهدی رضایی، تهران، تلفن: 33987012
‪۴‬ هفته پیش

کابل شبکه نگزنس Nexans N100-607,cat6,UTP

. انواع کابل های دیتای شبکه و تجهیزات شبکه Nexans با داشتن تاییدیه و گواهینامه استاندارد روز دنیا و کیفیتی تخصصی بسیار بالا و کاملا رقابتی با دیگر برند های روز دنیا را میتوان با یکبار بکار گیری تجهیزات شبکه Nexans امتحان و احساس کرد


رایان پویش ماد، تهران، تلفن: 88312622
‪۳‬ هفته پیش

تجهیزات شبکه Nexans

تجهیزات شبکه Nexans محصولات Cat5e Nexans


دلتابان، تهران، تلفن: 889934247
هفته پیش

کابل شبکه نگزنس -کابل شبکه NEXANS

بازرگانی پاناتل کابل nexans


بازرگانی پاناتل، تهران، تلفن: 66728961
‪۳‬ هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه Nexans نگزنس و لگراند به شرط تست فلوک

فروش تجهیزات شبکه Nexans( نگزنس) و لگراند legrand مستقیم از وارد کننده ویژه همکاران به شرط فلوک قیل و بعد اجرا


آزما شبکه ایرانیان ( ایران فلوک)، تهران، تلفن: 02188471837
هفته پیش

فروش تجهیزات لگراند

- پریز شبکه توکار - کیستون شبکه - کیستون شبکه - کابل شبکه Nexans - نمایندگی کابل شبکه Nexans - قیمت کابل شبکه Nexans - Nexans - قیمت داکت لگراند - داکت لگراند - لگراند نمایندگی - کابل شبکه Cat7 - تجهیزات لگراند - انواع کابل شبکه - پریز


فرشاد، تهران، تلفن: 33938115
‪۲‬ هفته پیش

وارد کننده کابل شبکه نگزانس قیمت رقابتی

کابل شبکه ارزان قیمت با مارک معتبر نکسانس NEXANS بلدن cat5e ,پچ کابل بلدن 3/0متری,کابل شبکه,تجهیزات شبکه,خرید کابل belden ,خرید کابل نکسنس,خرید کابل nexans ,فروش کابل


ایران بلدن، تهران، تلفن: 02188929122
هفته پیش

ترانکینگ PKS- کابل شبکه لگراند 66932635

nexans ,فروش کابل بلدن,فروش کابل balden ,فروش کابل نکسنس,فروش کابل nexens ,کابل بلدن,کابل belden ,کابل nexans ,کابل نکسنس,خرید کابل nexans ,خرید کابل Belden ,فروش کابلهای شبکه,کابلهای شبکه ، کابلهای شبکه نکسنس,کابلهای شبکه بلدن,خرید کابلهای


آلما شبکه، تهران، تلفن: 66932635
هفته پیش

فروش انواع تجهیزات شبکه با گارانتی

کلیه کابلهای شبکه در مارکهای Nexans ,Legrand , brand rex با گارانتی تست فلوک (Orginal ) با قیمت مناسب (قیمت ویژه) در مارکهای Nexans , brand rex ,ترانک pks


علی عبادتی، تهران، تلفن: 021-66157068
‪۲‬ هفته پیش

پخش انواع تجهیزات شبکه در ایران با قیمت مناسب

پچ پنل 24 پورت 3M.nexans مفصل فیبر نوری مارک ( nexans,3M )


شرکت کمانک، تهران، تلفن:
هفته پیش

قیمت میکروتیک/یو بی کوییتی/سیسکو/کابل شبکه/آنتن وایرلس

گروه شبکه کاران مرجع خرید تجهیزات شبکه در ایران لینک سیس – Linksys – میکروون – Mikrowan – میکرونت – Mikronet – نیوراک – Newrock – پلنت – Planet – نگزنس – Nexans – اشنایدر –


شبکه کاران، تهران، تلفن: خطویژه
هفته پیش

فروش کابل مخابراتی

کابل هلیاکس ﴿ فیدر ﴾ 8/7 و 2/1 RFS آلمان و ACOM فرانسه معمولی و سوپر فلکسیبل AMPHENOL – MARONI – ALPHA CABLE – BELDEN – BMB – NEXANS – - دراکا – مارونی – نکزنس – بلدن – زیمنس – آر اف اس – اکوم – آلفا –


شرکت سگال نوین، تهران، تلفن: 77620210
هفته پیش

نصب شبکه محلی و سیستمهای امنیتی

طراحی و پیاده سازی – عیب یابی – بهینه سازی – پشتیبانی و نگهداری و فروش تجهیزات شبکه های کامپیوتری – دوربین های مداربسته – تلفن های سانترال برق – برق اضطراری و SISCO , NEXANS , 3COM , LEGRAND , LINKSYS , PLANET , D-LINK , MIKRO TIK …


شهروز فرمانی، تهران، تلفن: 0912-4467135
هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه با گارانتی طلایی MMS

شرکت مبتکر موج سوم , به استناد رزومه درخشان و سابقه دیرینه در زمینه تامین و نصب قطعات تلبس ( TELLABS ) و سیسکو (CISCO) , ( Huawei,d-link,Tainet,Telindus,Zyxel,Xavi ,Nexans,Fu ll


شرکت مبتکر موج سوم، تهران، تلفن: 021-88929259
هفته پیش

بازار شبکه ، ارائه برترین های تجهیزات شبکه

فروشگاه اینترنتی بازار شبکه Nexans


فروشگاه اینترنتی بازار شبکه، تهران، تلفن: 88803369
هفته پیش

ارائه خدمات طراحی وب و برنامه نویسی

دوست گرامی سلام • تامین کلیه قطعات شبکه از برندهای مطرح Cisco , Nexans و ....


گروه پویشگران داده های باران، تهران، تلفن: 09122497528
هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه UBNT,MIKROTIK

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس -فروش ویژه کابل های :ubnt ,lansan ,takaya ,aico ,nexans ,belden


بهروز قادری، فارس، تلفن: 07136474116
هفته پیش

فروش ویژه کابل شبکه و فیبر نوری

فروش ویژه و استثنایی کابلهای فیبر نوری از برندهای معتبر ایرانی و خارجی: اتواع کابلهای sm(سینگل مد) و mm(مالتی مد) و nz با برندهای معتبر OFO,TKF,LEONI,NEXANS,DRAKA,3M و شهید قندی


دهقان، تهران، تلفن: 09374700288
هفته پیش

فروش انواع رک HP پایا - تجویل فوری

HP RACK Iran - انواع کابل cat5e , cat6 , cat6 ( nexans-bilkyn-belden-3m-bug-r&m- …….) rg6,


مارال کامپیوتر، تهران، تلفن: 22890176
‪۲‬ هفته پیش

خدمات شبکه کرج

شبکه سازان فرداب با تیمی متخصص و مجرب ارائه دهنده خدمات در زمینه های: مناسب ترین قیمت کابل BELDEN&NEXANS


شبکه سازان فرداب، کرج، تلفن: 026-32714497
آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه
راه اندازی شبکه های کامپیوتری
3
شرکت مهندسی اندیشه پردازان کمانک
تلفن : 021-22316901
فروش ویژه فیبر نوری
1
پیشرو بهینه نوآوران
تلفن : 22894600
کنترل دمای اتاق سرور src2.11
1
شرکت پیشران صنعت ویرا
تلفن : 44055128
آگهی‌های ویژه: سیستم حفاظتی
گیت فروشگاهی،دزدگیر فروشگاهی ، تگ ،دزدگیر
10
ستاره گستر آذرخش - خرمی
تلفن : 22882186
دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای
4
فراصنعت روژاپین
تلفن : 09129410050
دستگاه های کنترل دسترسی و حضور و غیاب
2
نداپرداز انفورماتیک
تلفن : 02185569544
گیت موبایل یاب - گیت بازرسی
1
سام میری
تلفن : 02126305601
دفع موش کک و کنه حشرات موذی التراسونیک
1
شرکت پارس الکترونیک (مرکزی)
تلفن : 88092762
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات