nexans
3

فیوژن فیبر نوری، فروش کابل فیبر نوری ، دستگاه فیوژن

خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، دستگاه فیوژن ، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP، FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
2

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

این فروشگاه ارائه دهنده تجهیزات شبکه با برندهای 3M.Nexans.equip میباشد 5. ( پچ پنل 24 پورت 3M.nexans )


حمید گودرزی، تهران، تلفن: 021.33903712
1

انواع رک- RACK - UPS - SUB RACk شبکه

RACK – SUB RACK - UPS – RACK OUTDOOR-CAFOO-ELFooرOO-NETWARE - کابل شبکه (UTP-STP-SFTP)Cat5e,Cat6 bilkyn,nexans,belden,full ,3m,


صیادی، تهران، تلفن: 021-22890177
1

انواع رک - INDOOR,OUTDOOR - ups - شبکه

ATEN ,D-LINK-TP LINK – BELKIN-BELDEN,NEXANS,BUG,LEONI,DRAKA,LEG RAND,PKS,PLANET,FULL,CISCO,LINKSYS,3M,HP , APC, MIKROTIK, CISCO, 3COM, PLANET, FULL, MICRONET, D-LINK - کابل شبکه Cat 5e – Cat 6 . UTP-STP- SFTP )))FULL,NEXANS,BELDEN,BILKYN,


صیادی، تهران، تلفن: 22890177
1

کابل شبکه نگزنس -کابل شبکه NEXANS

بازرگانی پاناتل کابل nexans


بازرگانی پاناتل، تهران، تلفن: 66728961
1

فیبر نوری - تجهیزات شبکه( پسیو و اکتیو

تجهیزات فیبر نوری : فیبر نوری Nexans


صیادی، تهران، تلفن: 22890176
1

قیمت میکروتیک/یو بی کوییتی/سیسکو/کابل شبکه/آنتن وایرلس

گروه شبکه کاران مرجع خرید تجهیزات شبکه در ایران لینک سیس – Linksys – میکروون – Mikrowan – میکرونت – Mikronet – نیوراک – Newrock – پلنت – Planet – نگزنس – Nexans – اشنایدر –


شبکه کاران، تهران، تلفن: خطویژه
دیروز: ‪۱۳:۳۷‬

کابل شبکه CAT5 & CAT6

فروشگاه کابل مارکت NEXANS


فروشگاه کابل مارکت، تهران، تلفن: 02166342695
دیروز: ‪۰۹:۵۲‬

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد و پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
دیروز: ‪۰۹:۴۰‬

فروش تجهیزات شبکه ACTIVE & PASSIVE

قابل توجه ارگانها ، شرکتها و ............ · فروش تجهیزات شبکه Passive با برندهای برتر Leoni, Nexans , Micronet , Legrand , Blkyns,Draka


reza dehghan، تهران، تلفن: 02188453851
‪۲‬ روز پیش

کابل - تجهیزات شبکه -Legrand-BUG-Nexans

Legrand ,Nexans,Bug Nexans,Leoni,TKF,Draka,Ghandi,cae Group ,Dijitus


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
‪۶‬ روز پیش

کابل شبکه

کلیه کابل های شبکه در انواع برندها قابل عرضه می باشد کابل cat5 utp , cat6 utp , cat5 sftp , cat6 sftp , cat6 outdoor در مارکهای


احسان اردلان، تهران، تلفن: 02166157043
‪۲‬ هفته پیش

belden,nexans فروش کابل

Belden nexans فروش کابل شبکه بلدن نکسنس و یونی کام Belden nexans Unicom uninet full belkin


رایان پویش ماد، تهران، تلفن: 88312622
‪۲‬ هفته پیش

وارد کننده کابل نگزنس با کیفیت اورجینال و گارانتی فلوک

فروش کلیه تجهیزات Nexans با گارانتی و قیمت مناسب کابل های مسی


رایان شبکه، تهران، تلفن: 021-66157068
‪۴‬ روز پیش

تجهیزات شبکه Nexans

تجهیزات شبکه Nexans محصولات Cat5e Nexans


دلتابان، تهران، تلفن: 889934247
‪۵‬ روز پیش

فروش تجهیزات شبکه Nexans نگزنس و لگراند به شرط تست فلوک

فروش تجهیزات شبکه Nexans( نگزنس) و لگراند legrand مستقیم از وارد کننده ویژه همکاران به شرط فلوک قیل و بعد اجرا


آزما شبکه ایرانیان ( ایران فلوک)، تهران، تلفن: 02188471837
دیروز: ‪۱۲:۴۵‬

ترانکینگ اشنایدر - pks

= کابل شبکه : cat 6 / cat 5 / utp / sftp : lagrand & nexans & d-link & 3m & amp & full ... = پچ پنل ) patch panel ) : lagrand & nexans & d-link & 3m & amp & full ...


maesam khoongarm، تهران، تلفن: 09123229542
دیروز: ‪۰۸:۳۹‬

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات برندرکس

8- End-to-End Solution, total passive solution, Legrand Passive Solution, Nexans passive equipments, Nexans Racks (Nexans) ، فول (full) ، 3M ، PKS (پی-کا-اس) ، و نماینده کلیپسال (Clipsal) ، R&M ، آر اند ام ، Brand-Rex (برندرکس) ، رک¬های تیام ،


آلما شبکه، تهران، تلفن: 66419334
دیروز: ‪۰۹:۳۰‬

فروش ویژه فیبر نوری

**فروش فیبرنوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 رشته سینگل مود ARMORD , OUT DOOR, INFOOR, IN/OUT NEXANS ** فروش فیبرنوری سینگل مود و مالتی مد TKF ، Leoni ، Nexans ، Draka


پیشرو بهینه نوآوران، تهران، تلفن: 22894600
دیروز: ‪۰۹:۵۶‬

فروش و خدمات تجهیزات شبکه با گارانتی

اجرا انواع پروژه های دوربین های مدار بسته ، شبکه سیمی و پروژه های وایرلس ( نصب دوربین های مدار بسته تحت شبکه و 6. فروش انواع کابل شبکه Dlink-Nexans-…


شبکه دیده بان، تهران، تلفن: 02188733753
دیروز: ‪۰۹:۱۴‬

فروش تجهیزات شبکه UBNT,MIKROTIK

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس -فروش ویژه کابل های :ubnt ,lansan ,takaya ,aico ,nexans ,belden


بهروز قادری، فارس، تلفن: 07136474116
‪۲‬ روز پیش

فروش انواع رک HP پایا - تجویل فوری

HP RACK Iran - انواع کابل cat5e , cat6 , cat6 ( nexans-bilkyn-belden-3m-bug-r&m- …….) rg6,


مارال کامپیوتر، تهران، تلفن: 22890176
‪۲‬ روز پیش

فروش کابل مخابراتی

کابل هلیاکس ﴿ فیدر ﴾ 8/7 و 2/1 RFS آلمان و ACOM فرانسه معمولی و سوپر فلکسیبل AMPHENOL – MARONI – ALPHA CABLE – BELDEN – BMB – NEXANS – - دراکا – مارونی – نکزنس – بلدن – زیمنس – آر اف اس – اکوم – آلفا –


شرکت سگال نوین، تهران، تلفن: 77620210
‪۳‬ روز پیش

فروش دوربین مدار بسته و تجهیزات شبکه

فروش دوربین مدار بسته و تجهیزات شبکه 1. ارائه تجهیزات پسیو شبکه با نام های تجاری Panduit, Nexans, Belden, Draka, Connectix


تراشه افزار نوید، تهران، تلفن: 021-43305
‪۳‬ روز پیش

فروش تجهیزات شبکه

فروش تجهیزات شبکه پسیو و اکتیو تجهیزات پسیو brand-Rex - Legrand - UNICOM - Nexans - Actassi - N.W.P - MATA - Digilink - PAYA - iRack


محمد فرزانه، تهران، تلفن: 021-77685673
‪۵‬ روز پیش

مودم های 4G

-TP-link--Cisco-Mikrotik-Tend a-Ubnt-Linksys-Asus-Planet-- --Belden-Nexans-Legrand -Unicom.


حمید رضا دورودیان، تهران، تلفن: 02166769673
‪۵‬ روز پیش

فروش تجهیزات شبکه

یکی از نیازهای اساسی مهندسان کامپیوتر بخصوص شبکه کاران ، تامین تجهیزات شبکه مورد نیاز آنها با قیمت و کیفیت HP, CISCO, MIKROTIK, NEXANS, LEGRAND, DATASHEEN, DLINK


شهریار محمدی، تهران، تلفن: 88103647
‪۶‬ روز پیش

فروش گسترده تجهیزات شبکه و وایرلس

رکن افزا ( دنیای تجهیزات شبکه ) - فروش تجهیزات شبکه با برندهای دلینک - (Dlink) تری کام (3com) – سیسکو (Cisco) – نگزنس (Nexans) –


بهزاد چکاوک، تهران، تلفن: 09010565768
‪۲‬ هفته پیش

کابل فیبر نوری Fiber optic نگزنس Nexans

Passive: Brand-Rex , Nexans , Legrand , Panduit , Druka , R&M کابل شبکه CAT6 با روکش LSZH و PVC با مارک NEXANS-BRANDREX-LEGRAND-DRAKA-HUBBLE-R&M


رایان پویش ماد، تهران، تلفن: 88312622
‪۳‬ هفته پیش

فیبر نوری نگزنس کابل نگزنس تهران 88951117

Nexans & BrandRex & 3M & Legrand & کابل شبکه NEXANS فروش کابل شبکه NEXANS کابل NEXANS خرید کابل شبکه NEXANS وارد کننده کابل NEXANS فروش پچ کورد شبکه NEXANS خرید


پارمیس زند، تهران، تلفن: 88951117
آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه
روتر سیسکو 2911
3
رایان سیسکو
تلفن : 88985994
نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans
2
حمید گودرزی
تلفن : 021.33903712
تولیددکل.پایه دوربین ارت.شبکه وایرلس
1
ارتباط سازان میثاق
تلفن : 09123489278
فروش مینی پی سی Mini PC
1
مهدی آقازاده
تلفن : 88907569
نمایندگی کابل شبکه لگراند
1
بازرگانی پاناتل
تلفن : 66728961
کنترل دمای اتاق سرور src2.11
1
شرکت پیشران صنعت ویرا
تلفن : 44055128
رک دیواری HPi
1
علی صیادی
تلفن : 22890176
HPi-rack
1
علی صیادی
تلفن : 22890176
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات