nexans
1

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد و پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
5

فیوژن فیبر نوری، فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل شبکه

خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، مفصل بندی فیبر نوری، طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه ((IP، FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
5

فروش رک فروش کابل فیبر نوری کابل نگزنس کابل لگراند

تهییه فرمایید با توجه به این امر که ICN نماینده رسمی نگزنس NEXANS در ایران می باشد. ICN با ارائه کابل لگراند در مدل کورد فیبر نوری داپلکس , پچ کورد فیبر نوری NEXANS , پچ کابل فیبر نوری نکسانس NEXANS , پیگتیل فیبر نوری , پیگتیل فیبر


شرکت ICN، تهران، تلفن: 021-88958489
4

نمایندگی تجهیزات میکروتیک در ایران

شرکت شبکه هزاره بزرگترین عرضه کننده محصولات میکروتیک mikrotik با گارانتی اصلی و پشتیبانی فنی این محصولات را با قیمت های ویژه به فروش می رساند. Tenor ، SoundWin ، Sangoma ، Grandstream ، Escene ، Yeastar ، OpenVox ، Atcom ، Yealink ، Aastra ، Akuvox ، New Rock ، Dinstar ، , Unicom , Dlink , Belden , BMB, , Nexans Legrand ،


شبکه هزاره، تهران، تلفن: 021-42780-021
3

فروش آنتن های وایرلس wireless

شرکت شبکه هزاره لیست موجودی آنتن های وایرلس خود با برندهای : Tenor ، SoundWin ، Sangoma ، Grandstream ، Escene ، Yeastar ، OpenVox ، Atcom ، Yealink ، Aastra ، Akuvox ، New Rock ، Dinstar ، , Unicom , Dlink , Belden , BMB, , Nexans Legrand ،


شبکه هزاره، تهران، تلفن: 021-42780
3

فروش تجهیزات VOIP

شرکت شبکه هزاره با نیروهای متخصص و کارامد و اجرای پروژه های بسیار در زمینه شبکه های وایرلس ، شبکه های رایانه ای Tenor ، SoundWin ، Sangoma ، Grandstream ، Escene ، Yeastar ، OpenVox ، Atcom ، Yealink ، Aastra ، Akuvox ، New Rock ، Dinstar ، , Unicom , Dlink , Belden , BMB, , Nexans Legrand ، S D H


شبکه هزاره، تهران، تلفن: 021-42780-021
3

انجام پروژه وایرلس بصورت تضمینی

مجموعه شبکه هزاره با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص ، متعهد و با تجربه با هدف ارائه مشاوره و راهکار ، فروش ، نصب Tenor ، SoundWin ، Sangoma ، Grandstream ، Escene ، Yeastar ، OpenVox ، Atcom ، Yealink ، Aastra ، Akuvox ، New Rock ، Dinstar ، , Unicom , Dlink , Belden , BMB, , Nexans Legrand ،


شبکه هزاره، تهران، تلفن: 021-42780
2

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

این فروشگاه ارائه دهنده تجهیزات شبکه با برندهای 3M.Nexans.equip میباشد 5. ( پچ پنل 24 پورت 3M.nexans )


حمید گودرزی، تهران، تلفن: 021.33903712
2

فروش مبدل های مخابراتی سازگار با تجهیزات مخابراتی ایرا

شرکت شبکه هزاره آمادگی خود را جهت ارائه انواع تجهیزات مخابراتی S D H ، P D H ، Interface Converter ، Media Converter ، T D M o I P ، B A L Tenor ، SoundWin ، Sangoma ، Grandstream ، Escene ، Yeastar ، OpenVox ، Atcom ، Yealink ، Aastra ، Akuvox ، New Rock ، Dinstar ، , Unicom , Dlink , Belden , BMB, , Nexans Legrand ،


شبکه هزاره، تهران، تلفن: 021-42780-021
1

انواع رک- RACK - UPS - SUB RACk شبکه

RACK – SUB RACK - UPS – RACK OUTDOOR-CAFOO-ELFooرOO-NETWARE - کابل شبکه (UTP-STP-SFTP)Cat5e,Cat6 bilkyn,nexans,belden,full ,3m,


صیادی، تهران، تلفن: 021-22890177
1

انواع رک - INDOOR,OUTDOOR - ups - شبکه

ATEN ,D-LINK-TP LINK – BELKIN-BELDEN,NEXANS,BUG,LEONI,DRAKA,LEG RAND,PKS,PLANET,FULL,CISCO,LINKSYS,3M,HP , APC, MIKROTIK, CISCO, 3COM, PLANET, FULL, MICRONET, D-LINK - کابل شبکه Cat 5e – Cat 6 . UTP-STP- SFTP )))FULL,NEXANS,BELDEN,BILKYN,


صیادی، تهران، تلفن: 22890177
1

فیبر نوری - تجهیزات شبکه( پسیو و اکتیو

تجهیزات فیبر نوری : فیبر نوری Nexans


صیادی، تهران، تلفن: 22890176
1

قیمت میکروتیک/یو بی کوییتی/سیسکو/کابل شبکه/آنتن وایرلس

گروه شبکه کاران مرجع خرید تجهیزات شبکه در ایران لینک سیس – Linksys – میکروون – Mikrowan – میکرونت – Mikronet – نیوراک – Newrock – پلنت – Planet – نگزنس – Nexans – اشنایدر –


شبکه کاران، تهران، تلفن: خطویژه
دیروز: ‪۱۱:۲۶‬

کابل - تجهیزات شبکه -Legrand-BUG-Nexans

Legrand ,Nexans,Bug Nexans,Leoni,TKF,Draka,Ghandi,cae Group ,Dijitus


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
دیروز: ‪۱۰:۵۳‬

وارد کننده کابل نگزنس با کیفیت اورجینال و گارانتی فلوک

فروش کلیه تجهیزات Nexans با گارانتی و قیمت مناسب کابل های مسی


رایان شبکه، تهران، تلفن: 021-66157068
‪۴‬ روز پیش

فروش تجهیزات پسیو شبکه made in france ) RECBER & MMC )

شرکت تگفام وارد کننده وعامل فروش محصولات nexans-legrand-schneider-alborz-رسانای اراک-datwaiylerو.... می باشد . شرکت تگفام وارد کننده وعامل فروش محصولات nexans-legrand-schneider-alborz-رسانای اراک-datwaiylerو.... می باشد .


شرکت مهندسی تگفام- سراب الاداغ، تهران، تلفن: 88103840
هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه ACTIVE & PASSIVE

قابل توجه ارگانها ، شرکتها و ............ · فروش تجهیزات شبکه Passive با برندهای برتر Leoni, Nexans , Micronet , Legrand , Blkyns,Draka


reza dehghan، تهران، تلفن: 02188453851
هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه

فروش محصولات cisco ,hp , fortinet اعم از: فروش دستگاههای امنیتی : فورتی نت ,فورتی وب,فورتی گیت و جونیپر


مهندسین مشاور تکین توسعه کیان(تکتاک، تهران، تلفن: 77683342
‪۲‬ هفته پیش

پچ پنل فیبر نوری پیگتیل فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری

شرکت فنی مهندسی ارتباط گــــستر شـــبکه نوری ایرانیان فروش کابل فیبر نوری nexans :


ارتباط گستر شبکه نوری ایرانیان، آذربایجان شرقی، تلفن: 04135534768
‪۳‬ هفته پیش

شرکت پارس ویرا سپهر

انواع کابل های cat6 و cat5 نگزنس ،نت پلاس ،برندرکس ، کاوس ، لگراند با بهترین کیفیت و قیمت را از ما بخواهید.


پارس ویرا سپهر، تهران، تلفن: 02122326532،0212
دیروز: ‪۰۹:۴۵‬

کابل شبکه نگزنس -کابل شبکه NEXANS

بازرگانی پاناتل کابل nexans


بازرگانی پاناتل، تهران، تلفن: 66728961
دیروز: ‪۱۶:۱۲‬

فروش گسترده تجهیزات شبکه و وایرلس

رکن افزا ( دنیای تجهیزات شبکه ) - فروش تجهیزات شبکه با برندهای دلینک - (Dlink) تری کام (3com) – سیسکو (Cisco) – نگزنس (Nexans) –


بهزاد چکاوک، تهران، تلفن: 09010565768
دیروز: ‪۱۶:۰۰‬

ارائه خدمات طراحی وب و برنامه نویسی

دوست گرامی سلام • تامین کلیه قطعات شبکه از برندهای مطرح Cisco , Nexans و ....


گروه پویشگران داده های باران، تهران، تلفن: 09122497528
دیروز: ‪۱۲:۰۵‬

کابل شبکه

شرکت تدبیر شبکه Nexans


تدبیر شبکه، تهران، تلفن: 88853145(10خط)
دیروز: ‪۱۱:۲۷‬

فروش انواع رک HP پایا - تجویل فوری

HP RACK Iran - انواع کابل cat5e , cat6 , cat6 ( nexans-bilkyn-belden-3m-bug-r&m- …….) rg6,


مارال کامپیوتر، تهران، تلفن: 22890176
دیروز: ‪۱۰:۱۷‬

سیم و کابل نسوز تفلون - واردات سیم و کابل خاص

مجموعه داریاهور واردکننده و همچنین عرضه کننده سیم و کابل های تخصصی تولید شده توسط تولیدکنندگان مطرح دنیا نظیر siemens , lappkabel , helukabel , omerin , nexans و ... میباشد. این مجموعه آمادگی پاسخگویی به تمامی شرکتهایی که برای انجام پروژه های دقیق و حساس خود نیاز به سیم و کابل های اورجینال مطابق با part number و مشخصات فنی مورد نظر دارند را داراست.


داریا هور، تهران، تلفن: 02166088161
دیروز: ‪۱۰:۰۵‬

فروش تجهیزات شبکه با گارانتی طلایی MMS

شرکت مبتکر موج سوم , به استناد رزومه درخشان و سابقه دیرینه در زمینه تامین و نصب قطعات تلبس ( TELLABS ) و سیسکو (CISCO) , ( Huawei,d-link,Tainet,Telindus,Zyxel,Xavi ,Nexans,Fu ll


شرکت مبتکر موج سوم، تهران، تلفن: 021-88929259
دیروز: ‪۰۹:۴۰‬

ارائه تجهیزات شبکه کامپیوتری و مخابراتی

تجهیزات فعال ACTIVE NEXANS - DIGITUS - FULL - TOTEN - TRAMCO


شرکت دلتابان نوین نگر، تهران، تلفن: 88934247
دیروز: ‪۰۹:۰۶‬

فروش تجهیزات شبکه UBNT,MIKROTIK

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس -فروش ویژه کابل های :ubnt ,lansan ,takaya ,aico ,nexans ,belden


بهروز قادری، فارس، تلفن: 07136474116
‪۳‬ روز پیش

فروش تجهیزات لگراند

- پریز شبکه توکار - کیستون شبکه - کیستون شبکه - کابل شبکه Nexans - نمایندگی کابل شبکه Nexans - قیمت کابل شبکه Nexans - Nexans - قیمت داکت لگراند - داکت لگراند - لگراند نمایندگی - کابل شبکه Cat7 - تجهیزات لگراند - انواع کابل شبکه - پریز


فرشاد، تهران، تلفن: 33938115
آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه
فروش ویژه DSLAM
4
اندیشه نگار دوران
تلفن : ۰۲۱۲۳۹۱۲۵۰۲
مبدل فیبر نوری
4
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
پچ پنل فیبر نوری
4
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
پچ کورد فیبر نوری
4
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans
2
حمید گودرزی
تلفن : 021.33903712
نمایندگی کابل شبکه لگراند
2
بازرگانی پاناتل
تلفن : 66728961
کابل فیبر نوری
2
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
خدمات صفر تا صد شبکه های کامپیوتری
2
شرکت مهندسی اندیشه پردازان کمانک
تلفن : 021-22316901
ورود کاربر

  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات