پچ کورد
5

فیوژن فیبر نوری، فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل شبکه

- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC,


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
5

فروش رک فروش کابل فیبر نوری کابل نگزنس کابل لگراند

نوری 8 کور , کابل فیبر نوری 12 کور , کابل فیبر نوری 24 کور , کابل فیبر نوری 48 کور , نماینده فیبر نوری نگزنس , فروش پچ پنل فیبر نوری , فروش پیگتیل فیبر نوری , فروش ادابتور فیبر نوری , فروش پچ کابل فیبر نوری , پچ کورد فیبر نوری , فروش


شرکت ICN، تهران، تلفن: 021-88958489
4

پچ پنل فیبر نوری

پچ پنل در شبکه های فیبرنوری به باکسی گفته می شود که تمامی کابل های فیبرنوری داخل آن قرار می گیرد و سپس بین رشته معمولا پچ پنل ها دارای دو نوع رک مونت و دیواری (Wallbox) با ظرفیت های مختلف 12 – 24 – 48 پورت به همراه Cable Management ارائه می شوند .


میثم میثمی، تهران، تلفن: 02177959684
4

پچ کورد فیبر نوری

پچ کورد فیبر نوری کابلی Indoor بوده که از رشته های فیبرنوری ساخته شده و در کارخانه کانکتور های مخصوص فیبرنوری در دو طرف آن نصب شده است. از این پچ کورد ها در اتصال دو دستگاه فیبرنوری یا اتصال دو پورت آداپتور و همچنین انتقال


میثم میثمی، تهران، تلفن: 02177959684
2

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

3.پچ کابل مسی (cat5.cat6 (UTP.FTP.STP 5. ( پچ پنل 24 پورت 3M.nexans )


حمید گودرزی، تهران، تلفن: 021.33903712
1

فروش کابل شبکه. فیبر نوری ، برق مخابراتی

این فروشگاه ارائه دهنده انواع کابل به شرح زیر می باشد: پچ کورد فیبر نوری


نیو نت، تهران، تلفن: 021-33989962
1

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد و پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
1

انواع رک - INDOOR,OUTDOOR - ups - شبکه

- پچ پنل 24 و 48 پورت (Cat5e , cat6 )و پچ پنل تلفنی 25 و 50 پورت و پچ پنل فیبر نوری با کاست - پچ کابل 1-2-3-5 و 10 متری


صیادی، تهران، تلفن: 22890177
1

فیبر نوری - تجهیزات شبکه( پسیو و اکتیو

پچ کورد فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری


صیادی، تهران، تلفن: 22890176
1

فروش کابل شبکه BMB

نواع پچ کورد در سایزهای مختلف انواع کیستون . پچ پنل


بازرگانی پاناتل، تهران، تلفن: 66728961
1

قیمت میکروتیک/یو بی کوییتی/سیسکو/کابل شبکه/آنتن وایرلس

سوئیچ – switch – روتر – Router – آداپتور – Adapter – پچ پنل – patch panel – ضبط کننده ویدئو شبکه – NVR – گیت وی – Gateway – کارت powerline – تستر – tester – مدیا سرور – Mediaserver – پچ کورد – Patch cord – transceiver – انتقال دهنده - تلفن تحت شبکه – IP phone - فیس


شبکه کاران، تهران، تلفن: خطویژه
دیروز: ‪۲۱:۰۷‬

کیستون cat6

وارد کننده انواع تجهیزات پسیو شبکه اعم از : کیستون cat6.5.3 انواع پچ پنل CAT6 , CAT5


سجاد ملانوروزی، تهران، تلفن: 09361865958
‪۲‬ روز پیش

تامین تجهیزات خطوط فیبرنوری

انواع تجهیزات فیوژن Fujikura مدل 62S و مدل 80S


پویش تجهیز صنعت، تهران، تلفن: 021-88432371
‪۲‬ روز پیش

kvm فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


مارال کامپیوتر، تهران، تلفن: 22890176
‪۲‬ روز پیش

پچ پنل فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
‪۲‬ روز پیش

شبکه ،پچ کورد ،رک ،سیسکو ،نگزنس ،فیبر نوری،لگراند

انواع پچ کورد - تجهیزات فیبرنوری شامل انواع کابلهای فیبرنوری ،پچ کوردهای رابط،آداپتورها وپچ پنلها


یگانه شبکه خلیج فارس، تهران، تلفن: Tel:021
‪۲‬ روز پیش

فروش انواع تجهیزات شبکه با گارانتی

پچ کورد های cat5 , cat6 پچ پنلcat5 , cat6


علی عبادتی، تهران، تلفن: 021-66157068
‪۲‬ روز پیش

واردات کابل اشنایدر

شرکت شبکه شین نماینده رسمی اشنایدروبزرگترین وارد کننده تجهیزات اکتیو وپسیو در جنوب کشور میباشد. شبکه شین با شرکت شبکه شین میتوان اشاره کرد -واردات کابل شبکه اشنایدر -فروش پچ پنل فروش انواع پچ کورد نیم متری، یک متری، پنج


شبکه شین، فارس، تلفن: 071-32356868
‪۳‬ روز پیش

فروش ویژه کابلRG11

تکنوکابل میلادمرکزفروش انواع کابلRG-LMR وکابل فیدر(هلیاکس)7/8-1/2 با قیمتهای بسیارمناسب با استعلام قیمت امتحان کنید.قوامپور02133952649


تکنوکابل میلاد، تهران، تلفن: 02133952649
‪۳‬ روز پیش

فروش و نصب انواع تجهیزات شبکه

-cat5 sftp کابل شبکه cat5 utp - کابل شبکه - cat6 utpرک دیورای –رک زمینی – رک ایستاده –رک صنعتی – پاور ماژول – پچ کورد – - فروش انواع مدیا کانورتور (Media Convertor) - کابل پچ کورد فیبر نوری - و انواع فیبرنوری مالتی مد (Multi Mode ) و سینگل مد (Singel Mode)


شرکت ارتباط گستران شبکه، تهران، تلفن: 88947490
‪۴‬ روز پیش

تجهیزات فیبر نوری

نمایندگی OPF بلژیک با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و با تکیه بر برنامه اجرایی مدون ارائه دهنده کلیه تیوب،تایدبافر)،کانورتور(مدیا کانورتور- مبدل فیبر نوری)،پچ پنل،پچ کورد،کانکتور،مفصل فیبر نوری،آداپتور فیبر


میثم میثمی، تهران، تلفن: 02177959684
‪۴‬ روز پیش

فروش تجهیزات پسیو شبکه

شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار دارد که ارائه کننده یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین کابلهای شبکه در بازار جهان و ایران می باشد . شرکت R&M درطی سالهای متمادی به ساخت و توزیع تجهیزات مربوط به کابل کشی با کیفیت بالا


شرکت سامانه ارتباط وستا، تهران، تلفن: 88482042
هفته پیش

پارس ویرا سپهر

انواع پچ پنل و پچ کورد لگراند ، نت پلاس ، نگزنس ، کاوس ، برندرکس با بهترین قیمت و کیفیت تلفن : 021-22326532


پارس ویرا سپهر، تهران، تلفن: 02122326532
هفته پیش

شرکت اکسین تلکام - خانه فیبر نوری ایران

-انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری در متراژهای متفاوت و کانکتورهای مختلف و کابل های SM, MM, OM3 و... -انواع پچ پنل های (Patch Panel) رک مونت و دیواری


اکسین تلکام، تهران، تلفن: 021-88851270
هفته پیش

سیسکو پخش CISCO

مرجع ترین فروشگاه محصولات و تجهیزات سیسکو در ایران ,روتر سیسکو,سوییچ سیسکو,سیسکو CISCO,تعمیرات سیسکو CISCO,سیسکو سیسکو,فروش شبکه ،فروش و خرید پچ کورد ،فروش و خرید رک ،سیسکو ،فروش و خرید نگزنس ،فیبر نوری،لگراند WS-C2960X-24TS-LL


علی غلامی، تهران، تلفن: 02133443767
هفته پیش

تولید و فروش پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری

شرکت دلتابان نوین نگر با هدف راه حل در زمینه شبکه های فیبر نوری تولید و ساخت انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری Pigtail و Patch Cord در انواع سینگل مد و مالتی مد Multi Mode و Single Mode با هر متراژ و هر نوع کانکتور مورد نیاز از قبیل


دلتابان نوین نگر، تهران، تلفن: 09125397319
‪۲‬ هفته پیش

نماینده فروش رک های دیتاشین

کاوش نگار فروش تجهیزات رک - پاور ماژول - ترمینال پاور- پچ پنل – پچ کورد- فن رک - سینی رک - طبقه رک - سینی متحرک - ریل رک - کیس رکمونت - حرارت سنج - کنترل دما - پیچ و مهره رک - blank panel - kvm switch –


شرکت کاوش نگار، تهران، تلفن: 66563890
‪۲‬ هفته پیش

نماینده رسمی محصولات پسیو شبکه کواله نت درایران

شرکت رهیاب راینه گستر نماینده رسمی محصولات پسیو شبکه کواله نت (Qualenet)درایران انواع کابلهای مسی و فیبرنوری بهمراه تجهیزات جانبی


رهیاب رایانه گستر، تهران، تلفن: 02188871872
دیروز: ‪۱۳:۲۹‬

وردسان نماینده رسمی پچ کورد اشنایدر بدون شیلد Cat 6 UTP

وردسان نماینده رسمی پچ کورد اشنایدر بدون شیلد Cat 6 UTP فرانسه (Schneider electric) پچ کورد های Cat 6 UTP اشنایدرالکتریک در اندازه¬ های متفاوت 0.5 الی 5 متری در رنگ¬بندی متنوع تولید شده است. این پچ


وردسان، تهران، تلفن: 66462033
دیروز: ‪۱۰:۴۱‬

فروشگاه میلاد تجهیزات شبکه MT.Net

وارد کننده کابل شبکه-کیستون-پچ کورد-پچ پنل-پریز برق-فیس باریک پهن دوبل-کادر و ترانک تستر های شبکه و کابلی


احسان محبی، تهران، تلفن: 33954333
آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه
فروش ویژه DSLAM
4
اندیشه نگار دوران
تلفن : ۰۲۱۲۳۹۱۲۵۰۲
مبدل فیبر نوری
4
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
پچ پنل فیبر نوری
4
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
پچ کورد فیبر نوری
4
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans
2
حمید گودرزی
تلفن : 021.33903712
نمایندگی کابل شبکه لگراند
2
بازرگانی پاناتل
تلفن : 66728961
کابل فیبر نوری
2
میثم میثمی
تلفن : 02177959684
خدمات صفر تا صد شبکه های کامپیوتری
2
شرکت مهندسی اندیشه پردازان کمانک
تلفن : 021-22316901
ورود کاربر

  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات