پچ کورد
5

فروش کابل فیبر نوری کابل شبکه نگزنس کابل نگزنس

نوری 8 کور , کابل فیبر نوری 12 کور , کابل فیبر نوری 24 کور , کابل فیبر نوری 48 کور , نماینده فیبر نوری نگزنس , فروش پچ پنل فیبر نوری , فروش پیگتیل فیبر نوری , فروش ادابتور فیبر نوری , فروش پچ کابل فیبر نوری , پچ کورد فیبر نوری , فروش


شرکت ICN، تهران، تلفن: 021-88958489
3

فیوژن فیبر نوری، فروش کابل فیبر نوری ، دستگاه فیوژن، FTTH

- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC,


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
2

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

3.پچ کابل مسی (cat5.cat6 (UTP.FTP.STP 5. ( پچ پنل 24 پورت 3M.nexans )


حمید گودرزی، تهران، تلفن: 021.33903712
1

فروش کابل شبکه. فیبر نوری ، برق مخابراتی

این فروشگاه ارائه دهنده انواع کابل به شرح زیر می باشد: پچ کورد فیبر نوری


نیو نت، تهران، تلفن: 021-33989962
1

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد و پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
1

انواع رک - INDOOR,OUTDOOR - ups - شبکه

- پچ پنل 24 و 48 پورت (Cat5e , cat6 )و پچ پنل تلفنی 25 و 50 پورت و پچ پنل فیبر نوری با کاست - پچ کابل 1-2-3-5 و 10 متری


صیادی، تهران، تلفن: 22890177
1

فیبر نوری - تجهیزات شبکه( پسیو و اکتیو

پچ کورد فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری


صیادی، تهران، تلفن: 22890176
1

قیمت میکروتیک/یو بی کوییتی/سیسکو/کابل شبکه/آنتن وایرلس

سوئیچ – switch – روتر – Router – آداپتور – Adapter – پچ پنل – patch panel – ضبط کننده ویدئو شبکه – NVR – گیت وی – Gateway – کارت powerline – تستر – tester – مدیا سرور – Mediaserver – پچ کورد – Patch cord – transceiver – انتقال دهنده - تلفن تحت شبکه – IP phone - فیس


شبکه کاران، تهران، تلفن: خطویژه
امروز: ‪۱۰:۴۰‬

شبکه ،پچ کورد ،رک ،سیسکو ،نگزنس ،فیبر نوری،لگراند

انواع پچ کورد - تجهیزات فیبرنوری شامل انواع کابلهای فیبرنوری ،پچ کوردهای رابط،آداپتورها وپچ پنلها


یگانه شبکه خلیج فارس، تهران، تلفن: Tel:021
امروز: ‪۰۹:۳۹‬

kvm فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


مارال کامپیوتر، تهران، تلفن: 22890176
امروز: ‪۰۹:۳۸‬

پچ کورد فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
امروز: ‪۰۹:۲۹‬

فروش انواع تجهیزات شبکه با گارانتی

پچ کورد های cat5 , cat6 پچ پنلcat5 , cat6


علی عبادتی، تهران، تلفن: 02166932848
دیروز: ‪۱۱:۵۲‬

تجهیزات شبکه

برای خرید لوازم شبکه نیازی نیست گران بخرید!!! کافیست تنها با یک تماس محصول خود را با ارزان ترین قیمت از ما خریداری کرده و در محل مورد نظر دریافت کنید


فرزاد شیرالی، تهران، تلفن: 02133905363
دیروز: ‪۱۱:۴۲‬

فروش تجهیزات FTTH

پچ پنل های فیبرنوری 4پورت - 6 پورت - 8 پورت - 12 پورت - 24 پورت رک مونت و دیواری انواع پچ کوردهای فیبرنوری در متراژ های مختلف


محمد فرزانه، تهران، تلفن: 77685673
دیروز: ‪۱۰:۱۴‬

تجهیزات شبکه متا

کابل های شبکه با برند متا و تحت لیسانس آلمان و دارنده گواهینامه های استاندارد و همچنین دارای تست فلوک می باشد . تجهیزات شبکه متا تحت لیسانس MATA GMBH می باشد، لازم به ذکر است طیف این تجهیزات پسیو شبکه شامل : Cable, Patch Panel Cat 5 & Cat 6,


eITbazar، تهران، تلفن: 88009941
دیروز: ‪۰۸:۴۵‬

کیستون cat6

وارد کننده انواع تجهیزات پسیو شبکه اعم از : کیستون cat6.5.3 انواع پچ پنل CAT6 , CAT5


سجاد ملانوروزی، تهران، تلفن: 09361865958
‪۲‬ روز پیش

تجهیزات Passive شبکه فیبرنوری

ارائه بهترین تجهیزات Passive شبکه فیبر نوری تولید انواع پچپنل و باکس دیواری CB/ FTTH / FAT / OTB / ODC / indoor / Outdoor


Tehrani، تهران، تلفن: 021-88500162
‪۳‬ روز پیش

فروش تجهیزات شبکه -دت وایلر Datwyler

فروش تجهیزات فیبر نوری (کابل ٬ پچ کورد ٬ پیک تیل و پچ پنل و …) با برندهای معتبر انواع پچ پنل های فیبر


DATAMCO، تهران، تلفن: 88922741
‪۶‬ روز پیش

پخش انواع تجهیزات شبکه در ایران با قیمت مناسب

پچ کابل مسی (cat5.cat6 (UTP.FTP.STP پچ پنل 24 پورت 3M.nexans


شرکت کمانک، تهران، تلفن: 02122316901
‪۶‬ روز پیش

فروش تجهیزات پسیو شبکه

شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار دارد که ارائه کننده یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین کابلهای شبکه در بازار جهان و ایران می باشد . شرکت R&M درطی سالهای متمادی به ساخت و توزیع تجهیزات مربوط به کابل کشی با کیفیت بالا


شرکت سامانه ارتباط وستا، تهران، تلفن: 88482042
هفته پیش

پچ پنل فیبر نوری

پچ پنل در شبکه های فیبرنوری به باکسی گفته می شود که تمامی کابل های فیبرنوری داخل آن قرار می گیرد و سپس بین رشته معمولا پچ پنل ها دارای دو نوع رک مونت و دیواری (Wallbox) با ظرفیت های مختلف 12 – 24 – 48 پورت به همراه Cable Management ارائه می شوند .


میثم میثمی، تهران، تلفن: 02177959684
هفته پیش

فروش ویژه کابلRG11

تکنوکابل میلادمرکزفروش انواع کابلRG-LMR وکابل فیدر(هلیاکس)7/8-1/2 با قیمتهای بسیارمناسب با استعلام قیمت امتحان کنید.قوامپور02133952649


تکنوکابل میلاد، تهران، تلفن: 02133952649
هفته پیش

خدمات تخصصی فیبر نوری ، فیوژن ، تست فلوک

بنام خدا 2.مفصلهای هوایی OPGW - - پچ پنل - OCDF - ODF


رایانه شبکه دانش، تهران، تلفن: 02144069019
هفته پیش

واردات کابل اشنایدر

شرکت شبکه شین نماینده رسمی اشنایدروبزرگترین وارد کننده تجهیزات اکتیو وپسیو در جنوب کشور میباشد. شبکه شین با شرکت شبکه شین میتوان اشاره کرد -واردات کابل شبکه اشنایدر -فروش پچ پنل فروش انواع پچ کورد نیم متری، یک متری، پنج


شبکه شین، فارس، تلفن: 071-32356868
‪۲‬ هفته پیش

آلماشبکه تجهیزات نمایندگی لگراند

1- کلیه تجهیزات شبکه شامل: رک ، پچ پنل لگراند ، کابل بلدن ، کابل هابل ، تجهیزات شبکه ، برق ، کلید مینیاتوری ، تکه کابل ، رک دیواری ، رک ایستاده ، فیبر نوری ، فیوژن ، کابل فیبر نوری ، پچ پنل فیبر نوری ، داکت ، انواع ترانکینگ ،


آلما شیکه، تهران، تلفن: 66419334
‪۲‬ هفته پیش

تجهیزات فیبر نوری

نماینده فایبرلند انگلیس،فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی


جلالی، تهران، تلفن: 88507532
‪۲‬ هفته پیش

فروش کانکتور فیبر نوری

تعدادی پیگتل و پچ کورد مالتی مود -1900 عدد - به فروش میرسد. قیمت: 3 میلیون تومان


معینی، تهران، تلفن: 09123490488
‪۳‬ هفته پیش

فروش انواع تجهیزات شبکه VELOCITY

دارای نمایندگی انحصاری velocity در سطح خاور میانه تماس


فضائلی، تهران، تلفن:
‪۳‬ هفته پیش

عرضه کننده تجهیزات مخابراتی و فیبرنوری

شرکت نوین الکترونیک صنعت زندیگان مفتخر است که به عنوان اولین توزیع کننده معتبر تجهیزات و دستگاههای فیبر نوری در سطح استان مرکزی فعالیت میکند. از دیگر فعالیتهای شرکت ZEMI فروش تجهیزات و دستگاههای مخابراتی و الکترونیکی ،


zemi، مرکزی، تلفن: 09307944433
امروز: ‪۰۸:۴۸‬

ترانکینگ اشنایدر|| almanet.ir

شبکه لگراند – قیمت پچ پنل Cat6 – پریز شبکه – پریز شبکه روکار - تجهیزات لگراند – نمایندگی تجهیزات لگراند – پایا سیستم - رک مزدک - رک 9 یونیت - رک 7 یونیت - رک ایستاده شبکه - رک ایستاده 42 یونیت – کابل پرسی شبکه - پچ کورد بلدن


آلما شبکه، تهران، تلفن: 66932635
آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه
نمایندگی کابل شبکه لگراند
5
بازرگانی پاناتل
تلفن : 66728961
نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans
2
حمید گودرزی
تلفن : 021.33903712
فروش سرور دست دوم HP
2
طاهری
تلفن : 09124064016
فروش ویژه سرورهای HP دست دوم DL380 نسل 7
2
متمایز پرداز هوشمند
تلفن : 021-88030015
تجهیزات فیبرنوری
1
پویش تجهیز صنعت پاسارگاد
تلفن : 021-88500164
مینی پی سی Mini PC
1
مهدی آقازاده
تلفن : 88907569
iranfluke تست فلوک با تستر فلوک
1
آزما شبکه ایرانیان (ایران فلوک)
تلفن : 02188471837
مودم SIP TRUNK/MPLS/Intranetبا برند تاینت
1
درسا نت - ناهید مدرسی
تلفن : 09124378289
رک دیواری HPi
1
علی صیادی
تلفن : 22890176
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات