پچ پنل
2

پخش رک و تجهیزات شبکه با پایین ترین قیمت

- فزیم پچ پنل 24 پورت - پچ پنل 24 و 48 پورت cat5 , cat6


شرکت کمانک، تهران، تلفن: 22316901
2

نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans

3.پچ کابل مسی (cat5.cat6 (UTP.FTP.STP 5. ( پچ پنل 24 پورت 3M.nexans )


حمید گودرزی، تهران، تلفن: 021.33903712
1

فیوژن فیبر نوری، فروش کابل فیبر نوری ، فروش کابل شبکه

- نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC,


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
1

تقویت آنتن موبایل - مسدود کننده موبایل

آنتن پچ پنل ( Patch panel)قابل استفاده در محیط های بسته داخلی. ::آنتن: یاگی . لگاریتمی . پارابولیک . سکتور . پچ پنل . فلت . سقفی (امنی) . امنی . میله ای


شرکت ایران زیمنس، تهران، تلفن: 021-22755422
1

فروش ویژه فیبر نوری

** فروش فیبر نوری 4 ، 6 ، 8 ،12 ،24 ،48 ، 96،144 ،288 رشته سینگل مود خاکی و کانالی OBUC , OCUC **فروش انواع تجهیزات وابسته از قیبل پچ پنل ، پچ کورد SM & MM ، پیگتیل SM & MM ، ادابتور SM & MM ، مفصل فیبرنوری خاکی و هوایی 3M , SAMJIN , NWC


پیشرو بهینه نوآوران، تهران، تلفن: 22894600
1

فیوژن فیبر نوری با کیفیت عالی

گروه شبکه گستر پایتخت ازسال 1384 قریب به یک دهه مفتخر به ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات شبکه ، سرور و مجازی سازی میباشد. فروش کابل، پچ پنل ، پیگتیل، آداپتور ، پچ کرد و ماژول فیبر نوری


میرزایی، تهران، تلفن: 09122377360
امروز: ‪۲۱:۴۵‬

فروشگاه میلاد تجهیزات شبکه MT.Net

وارد کننده کابل شبکه-کیستون-پچ کورد-پچ پنل-پریز برق-فیس باریک پهن دوبل-کادر و ترانک تستر های شبکه و کابلی


احسان محبی، تهران، تلفن: 33954333
‪۵‬ روز پیش

انجام کلیه امور فیبر نوری

به نام خدا 🔆انواع رک و پچ پنل و باکس


سعید خزایی، فارس، تلفن: 09172593167
‪۶‬ روز پیش

کیستون cat6

وارد کننده انواع تجهیزات پسیو شبکه اعم از : کیستون cat6.5.3 انواع پچ پنل CAT6 , CAT5


سجاد ملانوروزی، تهران، تلفن: 09361865958
هفته پیش

فروش انواع تجهیزات شبکه با گارانتی

پچ کورد های cat5 , cat6 پچ پنلcat5 , cat6


علی عبادتی، تهران، تلفن: 021-66157068
هفته پیش

فروش تجهیزات پسیو شبکه

شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار دارد که ارائه کننده یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین کابلهای شبکه در بازار جهان و ایران می باشد . شرکت R&M درطی سالهای متمادی به ساخت و توزیع تجهیزات مربوط به کابل کشی با کیفیت بالا


شرکت سامانه ارتباط وستا، تهران، تلفن: 88482042
هفته پیش

kvm فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
هفته پیش

kvm فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


مارال کامپیوتر، تهران، تلفن: 22890176
هفته پیش

فروش تجهیزات شبکه ACTIVE & PASSIVE

قابل توجه ارگانها ، شرکتها و ............ شرکت نورآفرینان هامون ارائه دهنده تجهیزات معتبر و برندهای برتر در زمینه تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه که به شرح ذیل میباشد:


reza dehghan، تهران، تلفن: 02188453851
‪۲‬ هفته پیش

مرکز پخش انواع پچ پنل

پخش انواع پچ پنل های فیبر نوری، Rg11، RG59، دوربین مدار بسته پخش انواع پچ پنل های UTPو SFTP


شرکت کمانک، تهران، تلفن: 02122316901
‪۲‬ هفته پیش

پچ پنل یونیکام

شرکت آداک مجری و فروشنده کالاهای شبکه اصل با کیفیت عالی و تضمین جنس. توزیع پچ پنلهای شبکه اورجینال با برند مطرح دنیا UNICOM با لیبل اورجینال بودن و ضمانت کالا


شرکت آداک، تهران، تلفن: 77616383
‪۳‬ هفته پیش

کابل شبکه نگزنس Nexans N100-607,cat6,UTP

انواع پچ پنل های فیبر نوری در Duplex , Simplex انواع پچ کورد های


رایان پویش ماد، تهران، تلفن: 88312622
‪۴‬ هفته پیش

تجهیزات فیبرنوری

پچ پنل رک مونت 12/24/48 کر پچ پنل دیواری 12/24 کر


پویش تجهیز صنعت پاسارگاد، تهران، تلفن: 021-88500164
امروز: ‪۰۹:۱۱‬

کابلکشی شبکه و خدمات شبکه پسیو و اکتیو

لیه ی تجهیزات کابل پچ پنل- پچ کورد - کت 6 - کت 5 رده 6500، انواع مودم، مودم وایرلس، روتر ، منبع تغذیه، لوازم جانبی دوربین مداربسته، فلت پنل، انواع آنتن، روتر


ارتباطات هوشمند، تهران، تلفن: 88991980
امروز: ‪۱۰:۵۵‬

اجرای انواع پروژه های فیبر نوری

مطمئن ترین ، سریعترین و امن ترین راه حل برای ارتباطات بالای 100 متر استفاده از ارتباط بوسیله فیبر نوری میباشد ، فروش انواع ملحقات ، اداپتر ، پچ کورد فیبر ، پچ پنل فیبر نوری ، پیگتیل ، اتنیتور (کاهنده) OCDF-ODF و خدمات کامل فیوژن با دستگاه ژاپنی فوجیکورا ضد رطوبت و تست OTDR با گزارش کامل


آدنا سامان - خسروی، تهران، تلفن: 9123004655
امروز: ‪۱۰:۰۳‬

انجام فیوژن بدون افت با دستگاه کورنینگ آلمان Corning M90e

انجام فیوژن هر جوش 5.000 تومان پروژه های فیبر نوری - مخابراتی - مفصلهای هوایی OPGW - مفصلهای خاکی - پچ پنل - OCDF - ODF با دستگاه فیوژن فیبر نوری CORNING آلمان


ایران فیوژن، تهران، تلفن: 9198325168
‪۵‬ روز پیش

قیمت میکروتیک/یو بی کوییتی/سیسکو/کابل شبکه/آنتن وایرلس

سوئیچ – switch – روتر – Router – آداپتور – Adapter – پچ پنل – patch panel – ضبط کننده ویدئو شبکه – NVR – گیت وی – Gateway – کارت powerline – تستر – tester – مدیا سرور – Mediaserver – پچ کورد – Patch cord – transceiver – انتقال دهنده - تلفن تحت شبکه – IP phone - فیس


شبکه کاران، تهران، تلفن: خطویژه
هفته پیش

نصب شبکه محلی و سیستمهای امنیتی

پچ پنل و پچ پنل فیبر - فیبر نوری و فیوژن - تست فلوک - حفاری – لوله گذاری – مفصل بندی – نصب باکس های برق و تلفن سانترال تعویض کیستون ها و پچ پنل های شکسته – تغییر و جابجایی مسیر کابل ها – تعویض دوربین


شهروز فرمانی، تهران، تلفن: 0912-4467135
‪۳‬ روز پیش

فروش کابل فیبر نوری ، پچ کورد و پیگ تیل ، کابل و تجهیزات

فروش تجهیزات شبکه ، کابل فیبر نوری ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC, SC-LC, LC-LC, MTRJ, ST, ST-SC ,ST-FC, ST-LC, FC, FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود. فروش برندهای معتبر CORNING, NEXANS ,LS


همسو ارتباط صدرا، تهران، تلفن: 02188945776
‪۵‬ روز پیش

تجهیزات فیبرنوری

** فروش انواع پچ پنل های فیبرنوری 12،24،48،96،144 پورت فیبرنوری با فریم ادابتور های SC / LC / FC در سایز های 1U.2U.3U **فروش انواع پچ کورد های فیبرنوری سینگل مود( Single Mode) و مالتی مود (Multi Mode ) با کانکتور های SC-LC / SC-SC / LC-LC / FC-SC / ST-ST / DIN- DIN / FC-LC / ST-SC / ST-LC / FC-FC/MTRj-MTRj


فائزه اهنی ها، تهران، تلفن: 22894600
‪۲‬ روز پیش

فروش تابلو برق . تابلو برق طرح ریتال

شرکت مهناگستر آریا از سال 1381فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سازه های صنعتی ، تابلوهای برق صنعتی ، تولید رک 11- تولید پچ پنل فیبر نوری


مهنا گستر آریا -ابوذر حقی، خراسان، تلفن: 09155111350
‪۲‬ هفته پیش

پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر نوری و باکس فیبر نوری می باشد. پچ پنل ها از لحاظ محیط استفاده به دو نوع indoor و outdoor تقسیم می شوند که نوع outdoor آن باید ضد آب باشد.


اکسین تلکام، تهران، تلفن: 021-88851270
هفته پیش

پچ پنل برندرکس 24 پورت اصل تلفن: 88958489

فروش پچ پنل برندرکس پچپنل برندرکس 24 پورت لودد پچ پنل برندرکس هولوگرام دار با کیستون لودد


پارمیس زند، تهران، تلفن: 02188958489
‪۳‬ هفته پیش

پچ پنل کویینتم

2 عدد پچ پنل نو و کارکرده کویینتم 24 تایی و سایکو 24 تایی به همراه کابل رابط


سام فرزین، تهران، تلفن: 09100673023
‪۲‬ هفته پیش

پچ پنل فول و پلانت

تجهیزات شبکه فول تایوان – اورجینال با تخفیف ویژه برای همکاران


علی صیادی، تهران، تلفن: 22890176
آگهی‌های ویژه: خدمات شبکه
راه اندازی شبکه های کامپیوتری
3
شرکت مهندسی اندیشه پردازان کمانک
تلفن : 021-22316901
نماینده فروش تجهیزات شبکه 3M, Nexans
2
حمید گودرزی
تلفن : 021.33903712
فروش ویژه فیبر نوری
1
پیشرو بهینه نوآوران
تلفن : 22894600
کنترل دمای اتاق سرور src2.11
1
شرکت پیشران صنعت ویرا
تلفن : 44055128
آگهی‌های ویژه: برق صنعتی
فروش سیم و کابل و ملزومات برق صنعتی
2
حمید گودرزی (برق نکا)
تلفن : 02133903712
نمایندگی رسمی خراسان افشار نژاد
2
شرکت سنانیروی آویژه
تلفن : 88854806
موتوربرق
1
کشت کالا گستر
تلفن : 09123939230
کاربران
  • توان رقابتی خود را افزایش دهید.
  • نمایش ۳۰ آگهی پرتوان در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
  • بدون محدودیت در توان، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
  • ویژه به توان یک: ۳۰ هزار تومان.
  • توان را بر اساس کار خود تعیین کنید.
  • هر توان ۳۰ هزار تومان.


راهنمای ویژه
راهنمای پرداخت
قوانین درج آگهی
راهنمای تبلیغات