istgah.com istgah.com
صفحه اصلي | استانها | نسخه قديم | ثبت‌نام | ورود | تماس باما
امروز: ‪سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۳‬
جستجو:
computer education realestate automobile goods services jobs industry communicatios
كامپيوتر آموزش املاك اتومبيل لوازم خدمات بازار كار صنعت ارتباط
Email:
Pass:
تازه وارديد؟ ثبت نام كنيد
تاريخ آگهي بازديد
‪۱۱/۰۶‬ 9055 243276
‪۱۱/۰۵‬ 5215 242064
‪۱۱/۰۴‬ 4490 244830
‪۱۱/۰۳‬ 1272 201740
‪۱۱/۰۲‬ 2276 207781
‪۱۱/۰۱‬ 2561 243021
‪۱۰/۳۰‬ 2256 236618

املاک :: خدمات ساختمانی

پکیج شوفاژ دیواری آلپ

پکیج شوفاژ دیواری ، پکیج زمینی ، پکیج دیواری برقی و پکیج مرکزی از جمله محصولات تولیدی شرکت زرین صنعت آلپ می باشد.
با توجه به معضلات موجود در بازار ارز و مشکلات وارداتی-شرکت زرین صنعت آلپ توانسته برای اولین بار با استفاده از قطعات تولید داخل اقدام به تولید پکیج شوفاژ دیواری نماید.
پکیج دیواری آلپ با بهره گیری از تکنولوژی کشور فرانسه تولید گردیده و سیستم مخزنی پکیج شوفاژ دیواری می باشد.
پکیج های دیواری آلپ دارای مدار باز و بسته گرمایشی می باشد که آبگرم بهداشتی از طریق کوئل مسی و مبدل مسی داخل مخزن تامین گردیده و سیال داخل مبدل به عنوان مدار بسته گرمایشی یا همان گرمایش شوفاژ مورد استفاده قرار می گیرد.
مشخصات پکیج های دیواری آلپ:
عدم رسوب گیری پکیج دیواری:به علت استفاده از مبدل مسی – ساخته شده از لوله ها و کویل مسی به صورت فین دار و مخزنی بودن مبدل دستگاه پکیج دیواری آلپ دارای ضریب اطمینان بسیار بالاتری در مقابل رسوبات و سختی آب می باشد.
سیال موجود در داخل مخزن حجم ثابتی بوده و سیرکوله شدن آن موجب عدم ایجاد رسوب در سیستم مدار بسته و باز گرمایشی می باشد.
کارکرد پکیج شوفاژ دیواری آلپ در هنگام قطعی برق : یکی دیگر از مزایای استفاده از قطعات مکانیکی در تولید پکیج های دیواری آلپ شیر گازی مکانیکی می باشد در دیگر پکیج های دیواری هنگام قطعی برق به علت برقی بودن شیرگازی ورودی گاز بسته شده و دستگاه از کار می افتد.
ولی در پکیج های دیواری آلپ به علت ترموستاتیک بودن شیرگازی هنگام قطعی برق دستگاه کار کرده و گرمایش شوفاژ و آب گرم مصرفی بدون افت دما محیا می گردد .
سنسور نشتی گاز آلپ : در طراحی و تولید پکیج های شوفاژ دیواری آلپ برای بالا رفتن سطح امنیتی دستگاه از سنسور نشتی گاز استفاده شده است. سنسور نشتی گاز یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت آلپ می باشد که جهت افزایش سطح امنیتی دستگاه در داخل دستگاه طعبیه گردیده است.
هنگام نشتی گاز از طرف پکیج دیواری و یا از طریق دستگاههای دیگر دستگاه آژیر کشیده و مصرف کننده را از خطر احتمالی مطلع می سازد و ورودی گاز را قطع می نماید .
منیع انبساط با تراکم اکسیژن : شرکت زرین صنعت آلپ توانسته برای اولین بار در ایران منبع انبساط پکیج با تکنولوژی تراکم اکسیژن تولید نماید . در این سیستم نقش دیافراگم داخل منبع انبساط را اکسیژن داخل آن ایفا نموده و در هنگام افزایش بار و انبساط مدار بسته گرمایشی آب منبسط شده باعث افزایش میزان بار مدار بسته گرمایشی می گردد که بار اضافی دستگاه وارد منبع انبساط می گردد و این عمل موجب ثابت ماندن میزان بار دستگاه می گردد.
تامین اب گرم بهداشتی هنگام قطعی برق:به علت مکانیکی بودن شیر گازی پکیج دیواری آلپ قطعی برق در تامین آب گرم مصرفی سیستم تاثیری نگذاشته و می توان از آبگرم بهداشتی بهره برد همچنین در هنگام قطعی گاز مصرف کننده می تواند به مدت پانزده دقیقه از آبگرم مصرفی پکیج بهره ببرد .
یکی از بزرگترین مزایا استفاده از پکیج های شوفاژ دیواری آلپ عدم مسدود شدن راه شوفاژ هنگام استفاده از آب گرم مصرفی می باشد بسیاری از مصرف کنندگان پکیج های دیواری مبدل دار از کاهش دمای رادیاتور هنگام استفاده از آبگرم بهداشتی و یا در هنگام استحمام رنج می برند زیرا در پکیج های مبدل دار شیر سه راهه اتوماتیک برای تامین آب گرم مصرفی به صورت مداوم هنگام باز کردن آب گرم مسیر شوفاژ را مسدود می نماید این عمل موجب کاهش دمای رادیاتور در نتیجه دمای محیط می گردد. ولی در هنگام استفاده از پکیج های دیواری آلپ به علت راندمان بلای دستگاه گرمایش شوفاژ همراه با اب گرم مصرفی به صورت همزمان تامین می گردد بدون اینکه در دمای هر دو سیستم تغییری ایجاد گردد.
در طراحی و تولید پکیج های شوفاژ دیواری آلپ تمامی تدابیر امنیتی اندیشیده شده است.
یکی دیگر از از تجهیزات امنیتی این نوع پکیج سنسور مونواکسید کربن و متان می باشد که بر روی سنسور نشتی گاز اضافه شده است .در هنگام برگشت دوده و یا وجود گازهای آلاینده در محیط مسکونی دستگاه مونواکسید و یا متان موجود در هوا را تشخیص داده و آژیر می کشد و ورودی گاز به دستگاه را مسدود می نماید.
این ویژگی دستگاه پکیج آلپ را از دیگر محصولات موجود د بازار متمایز کرده و دیگر مصرف کننده برای تامین امنیت دستگاه خود نیازی به خرید سنسور نشتی از بازار ندارد.
همچنین برای افزایش طول عمر دستگاه تمامی پکیج های دیواری آلپ به صورت شاسی دار طراحی گردیده و در طراحی سیستم جایگیری قطعات به گونه ای محاسبه گردیده که تمامی ملزومات پکیج در دسترس نیروی خدماتی و کارشناسان نصب می باشد.
بدنه تمامی پکیج های تولیدی شرکت الپ توسط دستگاه کورینگ و الکتراستاتیک به صورت پودری و رنگ کوره ای رنگ گردیده که این عمل باعث بالا رفتن کیفیت رنگ – دوام و شکل ظاهری دستگاه گردیده است.
به علت استفاده از فطعات داخلی و عدم استفاده از تکنولوژی پیچیده در تولید پکیج های دیواری آلپ ، قیمت تمام شده این محصول برای مصرف کننده بسیار پائین بوده به گونه ای که حتی مصرف کننده به جای آبگرمکن دیواری می تواند از محصولات پکیج دیواری آلپ استفاده نماید و این امر موجب گردیده که اکثر انبوه سازان و فعالان صنعت تولید ساختمان به محصولات این شرکت روی آورد و به جرات می توان بیان کرد که این شرکت توانسته نیاز روز بازار مصرف را تامین نماید زیرا شرکت آلپ فقط به کیفیت نهایی و قیمت تمام شده این محصول اندیشیده است.
هزینه های بالای نگهداری پکیج های دیواری وارداتی بسیاری از مصرف کنندگان را با مشکل مواجه کرده زیرا به علت نوسانات بازار و تحریم های به وجود آمده موجب گردیده که مصرف کنندگان ایرانی از خرید پکیج های وارداتی و خارجی دوری کنند زیرا عدم واردات قطعه و ضعف شرکت های وارد کننده در گارانتی و خدمات پس از فروش ضررهای بسیاری را متحمل مصرف کنندگان می نماید . در حالیکه شرکت الپ توانسته با استفاده از قطعات تولید خوده شرکت و یا شرکت های ایرانی پکیجی را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به بازار مصرف عرضه دارد.
مد نظر تمامی مصرف کنندگان پکیج دیواری شکل ظاهری و یا سیستم دستگاه نیست در حالیکه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه مهمتر از خوده دستگاه می باشد و شرکت زرین صنعت آلپ در این راستا – خدمات و گارانتی محصولات تولیدی خود را توسط خوده شرکت پشتیبانی می نماید. تمامی مصرف کنندگان می توانند توسط شماره های پیامکی موجود بر روی برگه گارانتی دستگاه مشکل دستگاه را با شماره شاسی دستگاه به شماره پیامکی اس ام اس کرده و در کمتر از نیم ساعت مشکل پکیج خود را توسط نیروهای خدماتی شرکت برطرف نمایند . همچنین برای ارائه خدمات بهتر و افزایش اگاهی مصرف کنندگان داخلی هر پکیج دیواری یک عدد نر افزار مالتی مدیا وجود دارد که تمامی اطلاعات لازم برای خدمات پس از فروش تمامی محصولات شرکت داخل آن شرح داده شده است .
یکی دیگر از مزایای استفاده از محصولات پکیج دیواری آلپ سفارش به صورت رنگ ام دی اف می باشد در صورتیکه آشپزخانه شما دارای کابینت های ام دی اف می باشد می توانید جهت یکدست شدن دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه خود پکیج دیواری با رنگ ام دی اف از شرکت سفارش دهید.
تمامی دستگاههای پکیج دیواری آلپ دارای حالت تابستانه و زمستانه می باشد که مصرف کنندگان محرتم می توانند در هنگام تابستان با فشار دگمه تابستانه مسیر شوفاز را مسدود کرده و از آب گرم مصرفی سیستم بهره ببرند و در زمستان هم می توانند دستگاه را به حالت اولیه باز گردانند.
جهت استفاده از پکیج های شوفاژ دیواری آلپ در تمامی ساختمان ها با هر موقعیت جغرافیایی در داخل دستگاه پمپ سیرکولاسیون سه سرعته طعبیه گردیده که بر اساس نوع سیستم پخش کننده های حرارتی نیروهای خدماتی پمپ را بر روی سرعت استاندارد تنظیم می نمایند.
یکی از آخرین مزیت و تکنولوژی اضافه شده به پکیج های شوفاژ دیواری آلپ رسوب گیرهای الکترونیکی می باشد که در داخل دستگاه ودر ورودی مسیر شوفاژ و آب گرم مصرفی طعبیه گردیده است این نوع رسو بگیر در ورودی مسیر آب قرار گرفته و با ایجاد میدان مغناطیسی در دور لوله حالت چسبندگی نمک های موجود در آب را از بین می برد و این عمل موجب می گردد که رسوبات وارد شده بدون چسبیدن از مدار خارج گردد.
تمامی محصولات تولدی شرکت زرین صنعت آلپ دارای یک سال گارانتی – یک سال بیمه ایران – استاندارد ایزو 9001 و 2008 استاندارد CE اروپا بوده و مورد تایید سازمان استاندارد جهانی می باشد .
تمامی مصرف کنندگان و فروشندگان می توانند جهت شرکت در قرعه کشی محصولات آلپ وارد سایت www.sanaatsara.com شده و با تکمیل فرم در قرعه کشی یک دستگاه خودروی مگان محصولات آلپ شرکت نمایید.
مصرف کنندگان و یا فروشندگانی که به صورت عمده از محصولات تولیدی شرکت خریداری نموده اند می توانند برای هر دستگاه یک فرم جداگانه پر کرده و از شانس برنده شدن بیشتری بهره مند گردند.
از دیگر محصولات شرکت:
پکیج دیواری برقی-رادیاتور شوفاژ-پکیج زمینی- پکیج مرکزی-کولر آبی-کولر گازی
هیتر و کوره هوای گرم-یخساز -مه پاش-ماشین جوجه کشی- دیگ بخار- شیرسردکن-سنسور دیجیتالی
www.savaatsara.com
04412249489
04412257568-69
04412258167-69قیمت: مناسب

به‌روز شده در: ‪یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲‬

مشخصات آگهی

نام:شرکت زرین صنعت آلپ
ایمیل:
تلفن:0441 - 2249489
انقضا:‪سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲‬
موقعیت:
آدرس:ارومیه-پنج راه - ساختمان آلپ

بازدید:

12655 بار


- نسخه قدیم -

رادیاتور :: نمایندگی
‪۹۳/۱۰/۲۴‬ خدمات پکیج ایران رادیاتور
انجام کلیه تعمیرات و سرویس محصولات ایران رادیاتور پکیج ایران رادیاتور ...
طبق تعرفه شرکت
علیرضا آقاملایی، تهران، تلفن: 33146485

‪۹۳/۱۰/۱۰‬ تاسیسات کوثر
تاسیسات کوثر ارائه دهنده اسپلیت ، پرده هوا ، کولر ، آبگرمکن ، پکیج ، رادیاتور ، مشعل و دیگ های چدنی از معتبر ترین مارکها دنیا در زمینه تجهیزات تهویه مطبوع ایران رادیاتور ...
حسین خادم، تهران، تلفن: 88340862

‪۹۳/۱۱/۴‬ فروش وتعمیر پکیج شوفاژ و رادیاتور بوتان
نمایندگی مجاز فروش ویژه و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور بوتان با گارانتی کلیه خدمات پکیج های بوتان ...
alireza molaei، تهران، تلفن: 33146485

‪۹۳/۱۰/۱۷‬ نمایندگی فروش پکیج شوفاژ ایساتیس
* پکیج و رادیاتور ( ایساتیس ، آریستون ایتالیا) قیمت رادیاتور پره ای: از پره ای 16.500 به بالا ...
کاملا منصفانه
رضا دبیر، خراسان، تلفن: 09158242622

‪۹۳/۱۰/۲۹‬ تکنو پکیج
نمایندگی مجازپکیج ایران رادیاتور و ال جی تعمیرات پکیچ ایران رادیاتور-ال جی -بوتان ...
مجید رشوندی، تهران، تلفن: 09127229318 - 09393961329 - 77330465

‪۹۳/۱۰/۲۳‬ فروشگاه تاسیسات تهویه سبز
نمایندگی انحصاری رادیاتور پنلی هاتسان در استان البرز نمایندگی رادیاتور پنلی الیت و اکسترا وارم در استان البرز ...
جهانگیر، کرج، تلفن: 09122649987

‪۹۳/۹/۱۵‬ شوفاژ در کرج فروش انواع رادیاتور ها
بهترین قیمت هاو بهترین محصولات ایرانی و خارجی .نمایندگی رادیاتورهای ایرانی و ترکی فولادی و پره ای و آتروبان در کرج و رادیاتور ترموکرافت ترکیه با کیفیت آلمانی و قابل مقایسه با مدلهای خارجی ...
توافقی
maleki، تهران، تلفن: 026 - 33218135 - 09195279249
 
آگهی‌های ویژه: خدمات ساختمانی
کالای تاسیسات و ساختمان محمد KTM Co
stars
مهندس محمد رحمانی
تهران
تلفن: 77656806 - 77529546 - 77506187

سازه بنای سز
stars
سازه بنای سبز(GBS)
تهران
تلفن: 88501879

شرکت MTD Group - طراح و مجری پیش تنیدگی
stars
هوشیاری پور
تهران
تلفن: 22771882 - 09128249116

چوب نما
stars
شرکت پارند رستار
تهران
تلفن: 22137149 - 52 ، 26850903 - 07

سقف کاذب(قیمت سقف کاذب
stars
حمید رضا ترابی
تهران
تلفن: 02144400501 - 09127152572

اجرای سقف کاذب پاسیو غرب تهران - پونک
stars
غلامرضا ترابی
تهران
تلفن: 09124900353 - 02144432687

اجرای نمای ساختمان ؛ آببندی ، پوشش سقف
stars
آرین تجارت مرجان
تهران
تلفن: 021 - 88413986

تولیدانواع پله گرد و اکسپوز دکوراتیو
stars
تهران استپ
تهران
تلفن: دفتر 22397279 - 09122709200

ایزوگام،قیرگونی،آسفالت
stars
عایق تک
تهران
تلفن: 09122795386 - 09012795386 - 77075692

طراحی و اجرای خانه پیش ساخته
stars
تکین سازه پرشیا
تهران
تلفن: 44848639 / 44821894

بازسازی ساختمان آپارتمان تعمیرات داخلی ساختمان اداری
stars
گروه ساختمانی پارسه77584486
تهران
تلفن: 09121977040
 
istgah logo


درج آگهي در سايت ايستگاه رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در ايستگاه، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

حقوق و شرایط | ثبت‌نام | ورود | آگهي ويژه و روش پرداخت | قوانين درج آگهي | تماس باما
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.

شماره تلفن دفتر وب سايت ايستگاه: +98(21) 22622020 تماس در ساعات اداري شنبه الي پنجشنبه

istgah logo